Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Milyen gyertyákat tegyek az...

Milyen gyertyákat tegyek az Opel Astra G-hez egy vagy két pólusút?

Figyelt kérdés

2014. aug. 22. 12:41
 1/6 anonim ***** válasza:
Vagy gm gyertyát az két pólusú. Vagy ngk gyertya 1 pólusú
2014. aug. 22. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 nagy gyuri ***** válasza:
60%
A gyári gyertya ami alegjobb ,ha az 2 pólusú akkor azt semmi értelme a 4 meg ilyen olyan szuper gyertyának ezt tapasztalatból mondom és a legjobb szándékal vannak más típusú autók nagyobb köbcentisek amibe természetesen már sokkal nagyobb igénybevételbe van agyertya de az más kategoria,egy szónak 100 a vége gyári a legjobb
2014. aug. 22. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat !
2014. aug. 23. 07:41
 4/6 anonim ***** válasza:

Hello!


Nekem 1.6-os X16XEL motorkódú 101 lóerős benzines G Astrám van, már 7 éve. 156000 km-el vettem, most 211000 km van benne. Megvételkor, illetve egyszer 200000 km felett cseréltettem benne gyertyákat, mindkét alkalommal 2 pólusú NGK gyertyákat rakattam bele. A szerelőm ajánlotta hogy ilyen legyen, mivel ez még jó minőségű, a gyári GM (Bosch) elvileg már kínai vacak, több autóban amit szerelt megadta magát. Nem tudom más gyetya milyen, nekem ez a 2 pólusú NGK bejött, egy évben kb 360 nap használom az autót, télen-nyáron mindig jó volt ez a gyertya. Fogyasztás 6-9 liter, sokat járok városban, átlagosan kb 7-8 liter a fogyasztás. Hosszabb távon 90-130 tempónál jot ki 6 liter klímával. FEntiek alapján én cask ajánlani tudom a 2 pólusú NGK gyertyákat....

2014. aug. 24. 05:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 ernocy válasza:
nos számit a hőfok,gyárit vagyis Gm-t nem szabad bele tenni,még motor olajat sem,minden gyújtógyertyának van egy adott hőfoka,és az adott motorhoz adott gyertya a megfelelő,ha magas a hőfok hamar tönkre megy,ha alacsony nem ég el az üzemanyag,és ezért kormoz,az NGK 2 pólusú nagyon jó,és ne fecsgjen olyan akinek fogalma nincs,na meg ne a Guugliból válaszoljatok
2016. márc. 30. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:
NGK 2 pólusú, motorolaj castrol edge titanium fst 5w40 3,65l. Ezeket tedd bele, és nem lesz gondod.
2016. jún. 19. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!