Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » 800 ezer ft körüli összegből...

800 ezer ft körüli összegből milyen sportosabb autót lehet venni?

Figyelt kérdés

Szeretném lecserélni a kocsimat, és szeretnék valami sportosabb kocsit helyette. Tisztában vagyok vele, hogy ennyi pénzért nem lehet komoly sportautót venni (ezért írtam sportosat), így az elvárásom annyi, hogy lehessen vele élmény autózni (most nem a nagy végsebességre gondolok), adjon legalább egy kicsi vezetési élményt, és azért ne legyen 80-as, 90-es évek eleji gép. Napi használatra szánnám, ezért fontos a kor.

Fogyasztás annyira nem fontos, ha 8l körül eljár normál használattal, már jó.


Eddig Ford Puma-t és Opel Tigra-t nézegettem, de kíváncsi lennék, mit ajánlanátok még ezeken kívül?



2014. aug. 22. 18:25
 1/5 anonim ***** válasza:

Arra tippelek,hogy lány vagy..

Nos ez esetben egy Punto GT turbo-t ajánlanék

2014. aug. 22. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Ha vezetési élményre vágysz, és ha ez az összeg csak az autó tényleges árára van, akkor egy 156-os Alfa. Az, hogy hamar széthullanak, csak urban legend. Persze kivételek itt is vannak. Szép kívül-belül, a vezetése leírhatatlan. :) Persze bele kell kalkulálni az időnkénti lengőkar cserét is, ez ezzel jár.

Persze kérdés, hogy nálad mit jelent a sportosabb. Csak teljesítmény, vagy pl csak coupé szerűség jönnek be.

2014. aug. 22. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Spórolj még 200 ezret és Mazda MX5.. de ha 800 a max, akkor Civic/Golf GTI/Pug 205 GTI/Toyota MR II
2014. aug. 22. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 VarMa ***** válasza:

-Citroen Saxo VTS

-Citroen Xsara VTS (136, 167le)

-Fiat Punto II HGT

-Opel Corsa GSi

-Peu 106 S16

-Peu 206 GT

-Mazda MX3 1.8 V6

-Renault Clio RS

2014. aug. 23. 05:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

Nem lány vagyok. Gondolom a Tigra és a Puma miatt gondoltál erre. :)

Azért nézegettem ezeket, mert ahogy olvasom fórumokon, 1.6-os motorral már fürgék, és jó kis futómű van alattuk, élvezetesen lehet velük haladni.

A 800 ezer a kocsira van, igen. A papírmunkára és az esetleges szervizre van még félretéve pluszban. Sportosabb alatt nem a külcsínt értem, hanem a vezetési élményt. Tehát ne egy hétköznapi munkábajárós kocsi legyen.

2014. aug. 23. 10:10

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!