Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » 50ccm robogó, mi lehet a...

50ccm robogó, mi lehet a probléma?

Figyelt kérdés
A motor egy Keeway Matrix 50, 2008-as, kb 12000km van benne. Még régebben egyik menet közben a négysávos út közepén, leállt a motor, valószínű, hogy túlmelegedett. Azóta a végsebessége a motornak lecsökkent 65-70km/h-ról, 55km/h-ra, és csak úgy tudom berúgni ha húzom a gázkart (pöcre), ha nem húzom akkor próbálkozhatnék évekig is akár. Mielőtt volt ez az állítólagos túlmelegedés, azelőtt normálisan be tudtam indítani, úgy hogy a gázkarhoz hozzá sem nyúltam. Mi lehet a probléma? A válaszokat előre is nagyon szépen köszönöm.

2014. aug. 24. 00:08
 1/2 A kérdező kommentje:
Aksi nincs benne, és mielőtt megvettem egy fél évet állt (ennek már 5 hónapja)
2014. aug. 24. 00:11
 2/2 anonim ***** válasza:
100%
Egy karbi, légszűrő tisztítás. Egy gyertyakép megnézés és egy kis karbi állítás, de csak a tisztítás után. Az automata szivató tesztelése is: beteszed a jégre 10-15 percre, aztán kiveszed és rákötöd 12 voltra. Ha szépen lassan, nagyon lassan kidugja a tűt, akkor működik az is.
2014. aug. 24. 00:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!