Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Használtautó vásárlás autókere...

Használtautó vásárlás autókereskedőnél hogyan?

Figyelt kérdés
használtautón egy két autókereskedőnél lévő autóra ki van írva hogy névre írva is... ez mit jelent? h mindent elintéznek helyettem az eredet viszgától a biztosításig? ha igen akk hogy zajlik ez? mikor fizetek? meg mennyi idő kb? szeretnék mindent tudni... válaszokat előre kösz!

2014. aug. 24. 17:50
 1/2 anonim ***** válasza:
Ahol én vettem, ott az eredetvizsgálat már megvolt, a biztosítást kötelező megkötni (óra perc pontossággal!). A vételárat készpénzzel fizettem, benne volt a szerződésben. A szerződésből annyi példányt adtak, amivel el tudtam menni az okmányirodába. Ott kifizettem az átírási illetéket, a forgalmi engedély díját, és már enyém is az autó.
2014. aug. 24. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Én is olyan kocsit vettem amit névre írva hirdettek. Valóban mindent vállaltak volna. De a biztosítást is velük intéztetem egy huszassal lett volna több. Ugyanis alkusz cégeken keresztül csinálják és a jutalékuk benne van keményen. Nekem a eredetvizsgát, regadót, műszakit csinálták, és az okmány irodát.
2014. aug. 24. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!