Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Peugeot 406-ról érdekelnének...

Peugeot 406-ról érdekelnének tippek mire érdemes figyelni vásárláskor!? Kiszemelt példány lentebb látható.

Figyelt kérdés

Amiket én mint "laikus" láttam hogy a kormány elég kopottas, hátulján csak a Peugeot felirat látható, a 406 már nincs ott, az ülések is kopottak. Gondolom ezek betudhatóak a 15 éves kornak.... Valakinek van még valamilyen észrevétele? Ti ha ilyen autót vennétek így hirdetés alapján foglalkoznátok vele? Persze azzal is tisztában vagyok hogy ez egy 15 éves autó, nem várom el hogy olyan állapotban legyen mintha most gördült volna ki a szalonból....


[link]



2014. aug. 25. 18:35
 1/2 anonim ***** válasza:
Szerintem soha nem is volt rajta típusjelzés. Egyébként faceliftes példány a széria közepe/vége tájáról, sok gond nem lehet vele, ha rendben van tartva. Le kell csekkolni, hogy minden lámpa elalszik-e (kifjezetten a fék kopás), nem-e vibrál a kipufogó nagyobb gázadásokra, szépen jár-e a motor. Kb. ennyi hibára utaló jelenség jutott eszembe ehhez a motorhoz, de maga az autó kasztni és futomű ügyileg elég jó szerkezet.
2014. aug. 25. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Nem egy rossz autó. Ha rozsda van rajta valahol akkor biztos , hogy volt sérülve, mert a korrózióállóságuk a franciáknak tökéletes. Az elektronikát kelk ezeken átnézni, hogy minden megfelelően működik-e. A benzinesei és a dízelei sem a legrosszabbak, át kell nézni rendesen.
2014. aug. 25. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!