Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Lehet programozni SEAT Toledo...

Lehet programozni SEAT Toledo (2004) központi zárat úgy, hogy az egy ideje a kp-i zárról nem vezérelhető csomagtartó ismét működjön?

Figyelt kérdés
Egy ideje nem vezérelhető sem az ajtóra szerelt kp-i zár nyitóról, sem a kulcsról a csomagtartó, csak manuálisan. Tudom, hogy vannak programozási trükkök, és attól félek, hogy valami véletlen kombinációval deaktiváltam ezt a nyitást. A másik opció persze az, hogy a kábel döglött meg, de reménykedem, hogy az előzőről van szó.

2014. aug. 26. 13:03
 1/1 anonim ***** válasza:

A csomagtartó zárjából két állásban tudod kivenni a kulcsot: függőlegesen vagy vízszintesen. Az egyik állásban nyitja a központi zár, a másikban nem, ezt próbáld ki, mert fejből nem tudom melyik állás a jó. Ez egy gyári dolog, mert van aki nem szereti, ha a központi zár nyitja a csomagtartót, mert van olyan város, ahol nagy divat a lámpánál álló autó csomagtartójából kilopni a cuccokat!

:)

2014. aug. 26. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!