Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Ey 47-es lábméretű hopadást...

Ey 47-es lábméretű hopadást mennyiért csinálnak meg egy autón oldalán? Fényezés nem sérült.

Figyelt kérdés

Nagyon ideges voltam és szó szerint beletapostam az autóm oldalába. Behorpadt. Nem annyira nagyon mélyen. Coupe autó. Az oldalsó ajtó mögött horpadt be a hátsó oldalablak alatt részen.


Úgy hallottam van olyan, hogy csak kihúzzák és kész. Nekem ez kéne, mert a fényezésnek semmi baja nem esett.



2014. aug. 28. 02:24
 1/5 anonim ***** válasza:
22%

Taposs bele a másik oldalába is, és akkor szép szimmetrikus lesz a "coupe autó".

A motorháztetőbe meg verjed bele párszor a 47-es méretű hombár fejedet. Attól nem lesz szebb az autó, de hátha az agyad helyrerázódik. Habár kétlem.


Ha meg legközelebb ideges leszel, akkor ne az autódat verjed, hanem a bőrös virslit.

Lehetőleg kalapáccsal.

És kérlek, ne szaporodj.

2014. aug. 28. 05:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Látom másik kérdéshez is sikerült baromi értelmeset hozzászólnod. Azt hiszed vicces vagy, pedig inkább gáz. Elég durva éjszakád lehetett, az biztos, de most már szerintem ideje, hogy aludni menj.
2014. aug. 28. 06:05
 3/5 anonim ***** válasza:

Tapadókorongos emelővel kihúzni?

Mondjuk a saját autóba belerúgáshoz is durva éjszaka kellett.

2014. aug. 28. 09:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

MOndjuk én se értem miért jó az autót ütni-vágni, feltehetőleg nem az tehetett róla...


Fordulj karosszériáshoz. Feltehetőleg meg lehet oldani újrafestés nélkül.


Itt egy totalcaros cikk, valami ilyesmiről van szó:


[link]


[Ha nincs benne éles törés vagy megsérülve a festés, csak egy nagyobb és "sekély" horpadás, ráadásul hozzá lehet férni, akkor az ellenkező oldalról meg lehet próbálni kinyomni. Mivel más célszerszámod nincs, ezért kézzel. Éles eszközzel ne, csak többet ártasz - de szerintem, mivel már emiatt kérdést tettél fel inkább ne akarj házilag próbálkozni, bízd karosszériásra.)

2014. aug. 28. 09:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Hiába húzza ki egy karosszériás az autó oldalát, az már nem lesz olyan mint a gyári, ergó bele kell javítania. Azt pedig csak glettel tudja, amihez a karosszériát le kell csiszolni, majd újból lefesteni és azon oldal minden szinte minden elemébe belefújni, hogy ne üssön el a színe. Egy maszek szerviz úgy 30 környékén megcsinálja neked, szakszervizbe maga csak a fényezés kerül ennyibe.
2014. aug. 28. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!