Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Lehetséges egy Babetta 210-es...

Lehetséges egy Babetta 210-es motorkerékpár "felgyorsítása"?

Figyelt kérdés
Van egy Babetta 210-es motorkerékpárom, csak egy kicsit lassúnak érzem, mert egyenes úton is maximum 35-40 km/h-val megy... Hallottam itt-ott olyan módszereket, hogy valahogyan lehet növelni a sebességét... (egyébként nem rég lett "felujítva", kitisztítva.)Mégis olyan lassúnak érzem...

2014. aug. 28. 17:17
 1/6 anonim ***** válasza:

Persze, hogy lassúnak érzed, egy idő után ez mindenkivel megtörténik, aki segédmotorra ül. Én Simsonnal kezdtem, hiába ment az 55-60-al, az is kevés lett fél éven belül.


Tuningolgatni nem érdemes, főleg nem egy Babetta-t. Hiába fog többet menni 10-15km/h-val, az pár hétig lesz számodra élvezetes. Különben is, 40km/h egy Babszinál már több, mint jó.


Amúgy ezt olvasd el, talán segít valamit: [link]

2014. aug. 28. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
veszel egy minarelli am6-os blokkot és megy majd 80at is
2014. aug. 29. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Esetleg karburátor fúvókázása segíthet, nagyobb főfúvóka, sűberen is tudsz állítani. És esetleg áttétel , nem hiszem hogy mást kéne változtatni rajta :)
2014. szept. 2. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
A gumival es a lanckerekkel lehet jatszani.
2014. szept. 19. 09:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 gomzoli ***** válasza:
Menne az 50-et is, ha a karburátor rendesen be lenne állítva.
2014. okt. 17. 07:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Ki kopott motorral, nyomatéka nincs sok ez dombra fel a legrosszabb :D de picit kabrijátszással gondolok itt uszó beállitásra, levegő adagolásra stb, pici WD-40-re :D és 48-50 erőlködés nélkül megy szembeszélben! ha meg nincs erős szembeszél 50felett megmegy :D
2015. júl. 1. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!