Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Segédmotoros kerékpárra...

Segédmotoros kerékpárra valamint mopedautóra hány éves kortól lehet jogsit szerezni? És mennyibe kerül?

Figyelt kérdés
Én úgy hallottam, hogy 14 éves kortól segédmotorra és 16 éves kortól pedig mopedautóra. Előre is köszönöm a válaszokat

2014. aug. 28. 20:01
 1/3 simoember válasza:
13,5 éves kortól ellehet kezdeni a kresszt,de csak a születés napodon vizsgázhatsz forgalomból.Az anyagi része függ attól is ha nyáron akarod vagy télen,mivel nyáron olcsobb.Amugy 80 körül van.(nyáron csináltam)
2014. aug. 28. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

"Én úgy hallottam, hogy 14 éves kortól segédmotorra és 16 éves kortól pedig mopedautóra."


Jól hallottad, az Am-et már leírta az első válaszoló, a mopedautóhoz pedig 16 évesen vizsgázhatsz B1-re.

2014. aug. 28. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat
2014. aug. 28. 21:19

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!