Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Milyen téligumikat ajánlanátok?

Misi0023 kérdése:

Milyen téligumikat ajánlanátok?

Figyelt kérdés
3-as Clio ra vennék 15"-os 185x60-as téli gumikat max 20e forint/db-ig. Milyen márkát/márkákat ajánlanátok, azon belül milyen tipusokat?
2014. aug. 30. 00:48
 1/5 anonim ***** válasza:
0%
Semmilyet!Kicsit leengedem a nyárit.
2014. aug. 30. 07:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Pici ráfizetéssel MICHELIN Alpin A4.
2014. aug. 30. 08:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
#1: neked fogalmad sincs mi a különbség téli és nyári gumi között. Jobb, ha nem is indulsz útnak 10 fok alatti időben.
2014. aug. 30. 08:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Két éve Michelin Alpin A4-eseket vettem 195/65R15-ös méretben. Igaz, kicsit utánakerestem, nem az első adandó helyen vettem meg és így bőven belefért az általad írt keretbe.

Jó gumi, jól tapad. Megyek vele hóban, ónosesőben is elég sokat a munkám miatt. A tavaly március 14-15.-ei hófúvásban sem hagyott cserben, Budapestről Pécsre minden gond nélkül eljutottam vele az M6-oson.


De ha Continentalt veszel, az sem rossz. Most legutóbb azt hozták ki ADAC tesztgyőztesnek. De a Michelin is ott van még mindig az élmezőnyben.

2014. aug. 30. 09:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat! (az értelmeseket)

Még pár hónappal arrébb lesz, hogy veszek, de jó tudni, hogy mennyit tegyek rá félre. A michelin még belefér szóval el is van döntve :)

2014. aug. 30. 10:18

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!