Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Átmegy-e műszakin a kipufogó...

Átmegy-e műszakin a kipufogó flexibilis cső, ha a fémharisnya sérült?

Figyelt kérdés

Az alábbi képen látható flexibilis csőről beszélek:

[link]


Meg van sérülve a külső harisnya (drótszálak elszakadtak egy kis helyen), valószínűleg leért az autó alja valahol. Hamarosan műszakis lesz az autó, és az lenne ak érdésem, hogy átenegedik-e így akkor, ha nem fúj ki a kipufogófüst vagy elvből már ránéznek, és cserére intik az alkatrész?



2014. aug. 30. 11:16
 1/6 anonim ***** válasza:
Átmegy, mert ha nem fúj ki, akkor jó.
2014. aug. 30. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 dirtboy ***** válasza:

rezgőcső,kompenzátor stb néven fut ez az alkatrész,ha lyukas akkor azt meghallani meg gyengül is az autó és nő a fogyasztás

ha nem lyukas akkor szerintem átengednek max szólnak hogy hamarosan cserélni kell majd.


egyébként nem kell megijedni nem drága 2-3ezer forintos alkatrész,kivágják a régit az újat meg be CO hegesztik és készen is van,nekem tavaly kellet cserélni.

2014. aug. 30. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Így van. Ha nem lyukas, nem engedi át a kipufogógázt, akkor átengedik.

(Azt csak mellékesen jegyzem meg, hogy nem semmi rozsda mennyiség van azon az autón, amiről a kép készült... nem ártana rá egy alvázvédelem.)

2014. aug. 30. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat! Nem az én autómról készült a kép!
2014. aug. 30. 12:23
 5/6 Sándor papa válasza:
Ha nem fuj ki átmegy a vizsgán (csak ugy megjegyzem 2-3000 forintért nem fogják kicserélni az ugy 12000,-Ft körül kezdődik.)
2014. szept. 13. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 dirtboy ***** válasza:

az alkatrész árát írtam nem a cseréjét

egyébként csak flex kell és co hegesztő gép,nem kell szakértelem a cseréjéhez én sem autó szerelőhöz mentem vele és pár ezer ért megcsinálta,ha jól rémlik 2500at kért de 3at adtam neki

2014. szept. 13. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!