Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » 50-es vízhűtéses, különolajzás...

50-es vízhűtéses, különolajzásos kismotorral ki lehet jutni angliába?

Figyelt kérdés
Rokonhoz mennék.Megmerjem próbálni?
2014. szept. 1. 15:34
 1/8 anonim ***** válasza:
Alapból pályákon nem mehetsz, így sokáig fog tartani, kellenek szálláshelyek és kell rá rendszám ha külföldön akarsz vele menni. Olcsóbb ha kiutazol vonattal vagy busszal.
2014. szept. 1. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
ááááá, én biztos nem indulnék neki az útnak, akármilyen megbízható is a robogóm... bármi gondod lehet, és megállsz vele a semmi közepén nem lesz könnyű hazajuttatnod stb... nem éri meg hidd el
2014. szept. 1. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Ha van időd -mert legalább 4-5 nap lesz mire kiérsz- és rengeteg pénzed, akkor hajrá. Bár nem írod robogóról vagy váltós motorról van e szó, de ha nem vadonat új -max bejáratott- gép akkor csak míg odaérsz szerintem számolhatsz 3-4 meghibásodással. Szerintem totálisan elmebeteg ötlet és bár motoros vagyok -Yamaha DT- ha biciklivel indulnál neki még az is jobb lenne. Legmesszebb az országhatáron meggondolnád magad és visszafordulnál.
2014. szept. 1. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
áááh :D 50-essel soha. Ne kockáztasd meg. Nem ekkora utakra lettek tervezve. Ha azt mondtad volna hogy egy honda cbf 125-el mennél, azt mondom menny. De 50essel soha.
2014. szept. 1. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

hatalmas ötlet :DD

elmehetek veled ? Simson s51

2014. szept. 1. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Én simsonnal max 60kmre megyek
2014. szept. 4. 13:29
 7/8 anonim válasza:
visszajottel azota? :))
2018. júl. 28. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
2x voltam kint. Egyszer egy láncszakadás miatt kellett szervizt keresnem.
2018. aug. 20. 17:00

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!