Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Ez Kartell gáz vagy emulzió?...

Ez Kartell gáz vagy emulzió? Kép lent. Vizet eszi és mindenki mást mond!

Figyelt kérdés
[link] kitöröltem. 10 perc üres járatás után a tiszta kupakba ezt hagyta. SE KINT SE BENT NEM TALÁLOK CSÖPÖGÉST! Olajban nincs viznek nyoma, vizben nincs olajnak nyoma. A hütő cső nem kemény. termosztát nyit zár. csak a tartályból tűnik el a viz akármennyit megyek vele. kb 100-140 km alatt tűnik el a viz a tartályból. nem füstől sehol sem. kipufiból se jön fehér füst. mindenki mást mondd de nem akarom szétszedni a hengerfejig feleslegesen. Hütőtömitő pasztát vettem, de senki se javasolja ,hogy beletöltsem. Mitől lehet ??? Már tényleg felrobbanok ( nincs hosszú i )

#hűtővíz #Hengerfejtömités
2014. szept. 1. 22:02
 1/7 Joci_27 ***** válasza:
81%
Olyan nincs, hogy kartell gáz, legfeljebb ha Ganxsta zolee telefingja a turnébuszt. Olyan van csak, hogy kartergáz. A kép elég ramaty minőségű, de sanszos, hogy hengerfejes a gép, de én azért a helyedben megmutatnám valakinek, aki ért hozzá.
2014. szept. 1. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
hát ezeket az autószerelőket amiket megjártam inkább hanyagoljuk. És igen kartergáz bocsi.
2014. szept. 1. 22:09
 3/7 Joci_27 ***** válasza:
Ha csak úgy eltűnik a víz, azért nem biztos, hogy eszi a vizet, lehet, hogy csak szivárgás. Tegyél a motortér alá kartonlapot, indítsd be a motort és járasd, amíg be nem melegszik teljesen, közbe kis gázokat adhatsz neki, pár perc után nézd meg apapírt, ha találsz rajta csöppenésnyomokat, akkor szivárgás van. Ha tényleg nincs olaj a vízben, és víz sincs az olajban, akkor lehet, hogy csak szivárog.
2014. szept. 1. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 RRR ***** válasza:

folyhat a belső fűtőtested,fűtéscsapod is akár


nincs édeskés szag vagy pára amikor melegszik a motor??

2014. szept. 1. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
pára nincs és ( ne röhögjetek ) fing szagot éreztem ma .
2014. szept. 1. 22:52
 6/7 anonim ***** válasza:
Azért ez az emulzió a kupakon télen egy elfogadott dolog, de most még túl jó idő van ahhoz, hogy így kicsapódjon. Nagyon úgy néz ki, hogy valahonnan víz kerül az olajba csak nem akkora mennyiségű, ami látszódna a szinten. A többit meg akár meg is eheti a motor észrevétlenül. Én első körben azért fölhajtanám belül a szőnyeget, de ha nincs alatta víz, akkor lekapnám a hengerfejet, mielőtt még jobban tönkremegy.
2014. szept. 1. 23:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 smitwesson ***** válasza:
nagy valószínőséggel a hengerfej vagy tömítés gondod lesz. fel kellene fújni a hűtőrendszert, megnézni, hogy engedi-e a nyomást. ha engedi akkor 1 tejes éjszakára nyomás alatt hagyni és akkor kiderül, hogy hova megy el a vized. Szeretném felhívni a figyelmedet arra hogy ezt szerintem ne házilag csináld mert ha pl.: a víz belemegy az 1-ik hengerbe és te reggel vígan ráindítasz akkor vízütést fog kapni a motor és akkor nem csak a hengerfejet veheted le de az adott hajtókart is húzhatod ki mert elgödbűlt.
2014. szept. 19. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!