Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Airbrush festéssel próbálkozok...

Airbrush festéssel próbálkozok, aki ért hozzá segítene?

Figyelt kérdés
Érdekelne hogy láttam pár YouTube - os videót, melyben mikor pl koponyát festenek lángoló háttérrel, magának a koponyának vagy volt egy sablon, vagy mint egy matrica ráragasztottak alapnak, s mindkét eshetőségnél persze ezután jött a részletes kidolgozás. Ilyen sablont vagy matricát hol lehet kapni? Vagy mindenki magának csinálja? Nem találtam neten bár hasonlót igen, de azok csak picike sablonok. 2.tudnátok olyan videót linkelni ahol megmutatják az elejétől a végéig hogyan kell élethű lángokat festeni? Előre is köszönöm ha tud valaki segíteni :)

2014. szept. 2. 14:04
 1/2 anonim ***** válasza:

Tesóm foglalkozott vele régebben. Minden sablont magának csinált.

Láng festéshez csinált egy olyan sablont amin körbe van sokféle ív, és azt forgatva, különböző szögekben a felülethez téve alakította ki a láng alapját.

Más mintákhoz meg külön sablont, vagy pl parázshoz maszkolószalagból vágott csíkokat ragasztott rá.

Sablonokat sima papírból csinálta, pár helyen leragasztotta és fújta is.

2014. szept. 2. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Ez nagyon hasznos válasz nekem, köszi! :)
2014. szept. 2. 20:25

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!