Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Renault Megane 1.4 nívópálca...

Zolika101 kérdése:

Renault Megane 1.4 nívópálca hossza mennyi?

Figyelt kérdés
Motorkód E7J 1.4 benzin 8 szelepes központi injektoros(1998). Szóval van egy ilyen renault-m, és el van törve a nívópálcája. Nincs benne a darabja, így nem tudom a hosszát, illetve kalibrálni kellene, ebben szeretném a segítségét kérni valakinek. Most építettem egy pálcát fémből, de hát tudnom kellene az olajszinteket.... :-)

2014. szept. 4. 07:39
 1/3 egySanyi ***** válasza:
Olajcserénél kalibráld be, szerelő már úgyis tudja, hogy leengedés után 4-5-6 liter olaj kell benne. Te most elméricskélsz fél centit az akár lehet 1 liter hiány is. Bontóból biztos találnál hozzá megfelelőt.
2014. szept. 4. 08:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Bontóban veszel 500ft-ból ;)
2014. szept. 4. 09:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Bontóból veszek bele 3000Ft-ért azt akartad mondani ugye? Kecskemét környékén nincs is. Vidékről +1000Ft posta. Újonnan 4000 Ft. És még bele is törik. Csináltam fémből, az nem fog eltörni, és még olcsó is. Csak kellene a hossza, + a min/max jelzés hány mm-nél jelölhető a tetejétől.
2014. szept. 4. 20:56

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!