Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Magyarországon hol lehetne...

Magyarországon hol lehetne 350-el menni?

Figyelt kérdés
Egy Lamborghini Aventadoral hogy lehetne magyarországon 350-et kihuzatni belőle ? Néztem repülőteret de az csak 2,5 km hosszú! az kevés max 300-at lehetne kipörgetni!

2014. szept. 5. 23:03
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
39%
Németországban autópályán. Hungaroringen is jót lehetne vele hajkurászni, de ha téged csak a sebesség érdekel, akkor az nem neked való.
2014. szept. 5. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
36%
M3 középső rész, M7 valamelyik hétvégén este mikor kevesen vannak. Vagy kiviszed németbe
2014. szept. 5. 23:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
22%

Nem nagy dolog amúgy, max 2 perc alatt eléri a tempót ami nem sok idő, aztán vissza lehet venni a gázból.

Amúgy izgalmasabb az ha azzal játszol ilyen autóknál hogy hagyod visszalassulni 100-ra, visszahúzod kettőbe és hadd szóljon 200 ig, aztán motorfék megint 160 ra, szúrsz egy 3-ast hirtelen padló érzed ahogy az ülésbe présel az erő, fel 250-ig, ezt eljátszani sokszor, engem ez tud "transzba" ejteni, a nyers erő érzése ahogy húz teljes erőből közbe üvölt.

0-100 csak tönkreteszi a technikát.

2014. szept. 5. 23:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
74%

A trabi nem megy annyival, s az a kis makett sem a polcodon. Ha van rá 300-900 ezer forintod, akkor megkísérelheted üres autópályán. De ennyiért le is zárják neked a rendőrök, mégsem bünti.

Német autópályán szabad ennyivel menni, de az ajánlott legnagyobb sebesség ott is 130.

2014. szept. 5. 23:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat! Akkor a német autópálya tűnik jónak! Kunmadarason van egy régi repülőtér de az 2500 méter hosszú! Kéne 10 km legalább!
2014. szept. 6. 09:07
 6/17 anonim ***** válasza:

Hungaroringen simán fel tud annyira gyorsulni, ha jól fordulsz rá a célegyenesre.

Ilyen sebességnél köz- és önveszélyes autók között menni.

2014. szept. 6. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
Nardo. Azt pont erre találták ki.
2014. szept. 6. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
79%

Német autópályán sem kellene 350-nel menni, hiába legális. A belső sávban ott is előfordul, hogy csak 130-cal megy valaki, ha egy olyan mögé kerülsz 350-nel, az olyan, mintha egy álló autó kerülne eléd, miközben 220-szal mész!

Ahogy egy korábbi válaszoló írta, ilyen sebességgel normál forgalomban lévő autók közé már nem szabad kimenni semmiképpen sem.

2014. szept. 6. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
95%

Forgalomban a 350 km/h még egy átlagon felüli képességekkel rendelkező vezető számára is nagyon veszélyes.


Teljesen üres (akár lezárt) közúton sem mernék menni vele, mert ott is lehet bármi, olajfolt, úthiba, ilyen sebességnél nagyon könnyű elveszíteni az irányítást, és onnan már nem hozod vissza.


Én egyszer mentem a Hungaroringen Ferrari Enzo-val (egy rendezvény keretében), az is 350 körül megy, és a célegyenes végére ezt körülbelül el lehetett érni, persze csak ha jól fordultál rá.


Ha jól tudom, emberi áron be lehet jutni a Hungaroringre egy órára, szerintem az a legjobb lehetőség.



Mást semmiképpen nem javasolnék, mert még a német autópályán is olyan, mintha 200-zal mennél álló autók között. Nagyon veszélyes lenne, nem éri meg.

2014. szept. 6. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
40%
legálisan sehol. Katonai reptéren sincs elég hosszú egyenes szerintem, Hugaroringen nem gyorsul fel nagyon max 300-ig, de sztem addig sem, elég rövid a célegyenes. Kihalt autópályán lehetne, de az baromi veszélyes, bár az M3-as vagy melyik szinte teljesen kihalt még nappal is állítólag.
2014. szept. 6. 23:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!