Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Hogyan tudám a vezetéket...

Hogyan tudám a vezetéket bevezetni kintről az utastérbe?

Figyelt kérdés

Röviden arról van szó, hogy a tetőlécen vannak a villogók (legálisan), és valahogy -persze fúrás nélkül- be kellene vinnem a vezetékeket az utastérbe nyilván.

Tudtok valami olyan megoldást amivel nem sértem fel az autót, de mégis be tudok vinni 3 db 1,5-ös vezetéket? Az ajtó-odacsokósdi nem a legjobb mert elkopik, megtörik stb, de létezhet más megoldás?

Köszi, lehet h valaki csinált is már ilyet.


2010. jan. 18. 10:36
 1/8 anonim ***** válasza:
elöször is vedd le a tetökárpitot ha nem látsz ott lyukat amin áthuzhatnád akkor nem marad más ki kell hogy furd a tetöt lehetöleg olyan helyen ahol nem ázik majd be!én ezt csinálnám
2010. jan. 18. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
bemész bármelyik olyan márkaszervízbe ahol nagyobbrészbe terepjárókkal foglalkoznak, és ők biztosan foglalkoznak ilyenekkel, biztosan tudnak tanácsot adni.. egyépként milyen típusú autóról lenne szó?
2010. jan. 18. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Szia! Engem nagyon érdekelne hogyan tudtál a villogóra engedélyt szerezni :$ :) nekem is jól jönne néha,főleg amikor anyám rosszulvan (cukros) és rohanni kell vele a kórházba ami egy kicsit messze van és nincs idő hogy kijöjjenek... :$
2010. jan. 18. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:

köszi, de nem poénkodtam, egyébként felvezető autóról van szó, és teljesen legálisan van rajta a fény.

csak hát még taxisok is azt mondják, nincs más megoldás, mint odacsukni az ajtóhoz (nekik a rádió meg a szabadjelző ugye), csak ez azért vastagabb annál, és ha oda csukom, szinte eláll az ajtó, na és megtörik a vezték.

Amit az első írt, na oké, hogy leveszem a belső kárpitot, de hát és a tetővel kint mit teszek? Azon nyilván nincs lyuk ... szal ezt nem értem hogyan gondoltad, de ha elmondod, megköszönöm.

Látjátok rendőrautókat szépen megfúrják, atya isten, azoknak annyi, a közepén egy szép nagy lyuk és kész, aztán majd nem tudom hogyan tömik be, na de úgyis leselejtezik, tehát ott nem probléma ez. De nálunk más a helyzet.

2010. jan. 24. 13:12
 5/8 anonim ***** válasza:
Nemtudom mennyi időre akarod feltenni a villogót, de ha végképp nem akarod megfúrni a tetőt, és a tetőn van a rádióantenna vidd be ott, és addig használj belső, szélvédőre ragasztható antennát.
2010. jan. 25. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:

Köszi, ez nem rossz, csak hátul van az antenna, így aztán viccesen nézne ki odáig a kábelköteg :-( Bárcsak elöl lenne.

De köszi szépen!

2010. jan. 27. 16:00
 7/8 anonim ***** válasza:

Szia :)

Ha csak a tetőfúrás a gond akkor azt a lyukat ugye megcsinálod (kifúrod) szépen kivezeted a vezetéket összekötsz mindent ahogy meg van írva és leges legutolsóként foglalkozz a lyukkal!

Méghozzá ha gondolod van sziloplaszt ragasztó azzal is be tudod a lyukat tömni (autódhoz való színben is kapni) sima barkácsboltban. vagy elmész egy autósboltba és veszel juktakaró gumit amin van egy lyuk amin keresztül jön a vezeték és azt csak bepattintod és kész!

Ajánlom hogy autósboltban érdeklődj inkább mint hogy összekókányold :D ott megmondják hogy tudnak-e adni valami gumifélét amin nem folyik be a víz stb stb :)

2010. jan. 29. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
ezt is köszi, na csak azért félek a lyuktól, mert akkor ha pl 1 év múlva levessszük, akkor ott marad a lyuk szabadon vagy sziloplasttal? Ez az én félelmem tudod.
2010. febr. 1. 06:26

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!