Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Lejárt a műszakim. Mit kell...

Lejárt a műszakim. Mit kell szereznem h 1 napig oda mehessek a kocsival ahova akarok?

Figyelt kérdés
Azh a lényeg h augusztus 20.-án lejárt a mószakim és kéne 1 nap amikor beviszem alváz mosást csinálunk minden lemosok kerék összetartást állítanak és műszaki! volt aki azt mondta h 1 hónapon belül van a műszaki lejárta akkor csak figyelmeztetnek nem büntetnek. de ugyan ez mondta h nem biztos benne és lehet jobb volna kérni útvonal engedélyt. de ezt hol kérem mennyiért és mennyi idő még megcsinálják?!

2014. szept. 7. 11:13
 1/8 anonim ***** válasza:
Okmányiroda, 3.500 forint, 3 napig érvényes. Kötelező biztosítás kell hogy legyen az autón.
2014. szept. 7. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Útvonalengedélyt csak a műszaki állomásig kap, akárhova nem mehetsz vele.
2014. szept. 7. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
biztosítás van rajta! hát akkor megint pénzt fognak kapni egy papírért....ilyenkor műszakin többet kell fizetnem? ha lejárt...
2014. szept. 7. 11:41
 4/8 A kérdező kommentje:
akkor ez mi amit az okmány irodában kapok?
2014. szept. 7. 11:42
 5/8 anonim ***** válasza:
Ha megállít a rendőr, mondd, hogy viszed műszakiztatni. Nem nagyon szoktak ezen kekeckedni.
2014. szept. 8. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
reggel 6 kr megyek be váltás van olyankor nincs rendőr lerakom a kocsit szervíz előtt kulcsot bedobom azt annyi ezt egy rendőr mondta nekem h ekkor vigyem mert ilyenkor váltás miatt nem igen vannak az utcákon! :D és évek óta még én sem láttam ilyenkor rendőrt!
2014. szept. 9. 18:26
 7/8 nagy gyuri ***** válasza:
Én annyit füznék hozzá hogy úgyan annyi lesz a müszaki ára
2014. szept. 9. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
én meg annyit h szarrágók! adtak egy listát h mi a rossz mit kell javítani mószakira! mindent(!!!!!!) megcsináltam vettem rá stb amit csak kellett! a lista ki pipálva! ma bevittem a kocsit hívnak h hát hátsó 2 lengő kar cserés plussz szélvédő plussz kézifék bowden! mondom hé! szélvédőt senki nem írta fel nekem a papírra. se úgy a lengőkart! miben ment tönkre? 3 hónapból 1 hónapig jártam vele mióta utoljára látták és már annyira tropa? kézifék? beállítottam a féket én a seggét aszfalton csúsztattam úgy fogott erre most meg nem ugrik ki a fék padról.... szét szedik h hát ferdén kopott a pofá le kell szabályozni a dobot és új pofák kellenek plussz kézi fék bovden de minden áron az kell nekik mikor semmi baja! ez alsó hangon 25 ezer a szélvédőt mi oldjuk meg mert ha ők 28 rugó (tudom h ez baráti ár de akkor sem volt papírra írva nekem lehet ezért ilyen olcsó) a lengőkart és az utánfutó visszajelzőt magára vállalta mert h ő nem jegyezte fel. van egy olyan érzésem h minden áron azt akarják h ott hagyjak 70-80 ezret mivel minden ár kalkulációjuk 3 alkalommal ennyire jött ki...
2014. szept. 10. 16:35

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!