Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Első autó 3-3,5 millióig?

Első autó 3-3,5 millióig?

Figyelt kérdés

17 éves vagyok.

Eddig apám levetett kocsiján, egy futár-előéletű 2005-ös Swifttel gyakoroltam.

Amiket néztem:

Max. 7 éves nagy, kényelmes, biztonságos autók.

Ford Mondeo Turnier 2.0 TDCi

BMW 530d Touring/Sedan

BMW 330d Touring

Skoda Octavia vagy Superb kombi, 1.6 CRTDI

Ezek közül melyik legyen?

Nekem leginkább az 5-öshöz és a Mondeohoz húz a szívem.

De 3-asból találni nagyon szép darabokat, és Mondeok is elég jónak tűnnek.


2014. szept. 9. 23:09
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
43%
Nálam 530d, A6/A8, Saab 9-5/9-3, E-osztály, Superb, Mondeo ST, valamilyen OPC Opel jöhetne szóba ennyi pénzből. De elég sok múlik azon is, hogy mit tudtok fenntartani, hol használnád, stb.
2014. szept. 9. 23:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:

Fenntartással nincs gond. Sulibajárás, közlekedés, hetente autópálya. Annyi a gond, hogy azt mondják hogy dízelt nem szabad kis távra használni. Én meg napi 10-20 km-t mennék vele suli oda-vissza távon. Azon kívül max. belváros. Hosszabb utakra max. hétvégén menne.

Még az Insignia Tourer jöhet számításba.

2014. szept. 10. 08:11
 3/11 anonim ***** válasza:
0%
ennyi pénzből max matchboxot vegyél :)))))
2014. szept. 10. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:

3 millából?

Szerintem picit el vagy tájolódva..

2014. szept. 10. 17:30
 5/11 anonim ***** válasza:
17 évesen kombit veszel? mi vagy te, családapa? amúgy vehetnél egy normális, minőségi gépjárművet, nem ilyen játékszert.
2014. szept. 13. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:

Ezek tetszenek!

Ha neked egy 5-ös BMW, vagy egy Mondeo játékszer, akkor hol kezdődik az "autó"?

2014. szept. 14. 16:56
 7/11 anonim ***** válasza:
Én is így vagyok,hogy igaz 17 vagyok,de tetszenek a kombik,ráadásul nagyobb bevásárlásnál is jól jönnek,esetleg hosszabb távú kirándulásnál.
2014. okt. 9. 01:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim válasza:

Na.. Szóval apuci belenyúl a zsebébe, a 17 éves kisfia kedvéért, és kb 0 tapasztalattal megvesz neki egy olyan autót, amiről más, felnőtt emberek csak álmodoznak egész életük során?! Szép :)


Biztos nagyon sokat letettél otthon az asztalra. (azon kívül, hogy iskolába jársz, és otthon döglesz, munkatapasztalat semmi..)


Nézz magadba öregem... Jó lesz neked egy VW Golf 4-es, amiből amúgy is találsz ez az összeg 1/3-áért egy nagyon jót.

2014. okt. 16. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim válasza:
8 látom nagyon irigykedsz hogy másnak jobbak az anyagi körülményei :D
2014. okt. 26. 23:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:

Végül egy 530-as E60 lett.

Több mint egy hónapja megvan, és még mindig egyben van, egy karc nem keletkezett rajta. Valamint a város rendje se fordult fel miattam, ugyanis nem hülyegyerek módjára vezetek.

Köszönöm az irigyeknek/rosszakaróknak a választ, de ezért kár volt koptatni a billentyűket. Nem otthon tespedek, mert valamiből illik tankolni meg fenntartani, puszira meg nem tudok tankolni, szóval meló van a suli mellett..

A normális válaszokat köszönöm!

2014. okt. 28. 14:54
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!