Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Hogyan hozzak be autót németek...

Hogyan hozzak be autót németektől?

Figyelt kérdés

kinéztem egy autot. legyen az ára 3000 euro.

megbeszélem, kimegyünk megnézni, és ha minden ok vele akkor fizetünk..? ezután? a forgalomba helyezéssel nagyjabol tisztaban vagyok, de milyen papirok kellenek hogy be tudjam hozni.. mennyi idő alatt kell forgalomba helyezni.. milyen rendszámal tudok hazajönni vele egyaltalan?

koszonom a segitseget


2014. szept. 12. 11:42
 1/5 anonim ***** válasza:
40%
trailer, lábon nem hozhatod haza...
2014. szept. 12. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Dehogynem hozhatod haza lábon... Ne találj már ki ilyen hülyeséget kedves előző.

Ideiglenes német rendszámot kell venni, 99€-ba kerül nagyjából 30 rugó, és azzal 3 napig BÁRHOL mehetsz vele.

Rajta lesz a dátum. Én ilyet kaptam:


[link]


És így Magyarországon is volt hogy menni a KPM-hez, az adóhivatalhoz, és az okmányirodába.


Hetente hozunk be autókat, szóval nyugodtan hozhatod ezzel.

2014. szept. 12. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
igen én úgy gondoltam h ha ki van vonva a németeknél....
2014. szept. 12. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
köszi a segitseget!
2014. szept. 16. 15:11
 5/5 anonim ***** válasza:
Ha ki van vonva, akkor is hazahozhatod a lábán, csak ismétlem, ideiglenes rendszám kell. Mi is így hoztuk be.
2014. szept. 16. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!