Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Mitől történhet ez az alapjára...

Mitől történhet ez az alapjárati probléma?

Figyelt kérdés

A hideg indításnál mitől nem kaphat a kocsi dúsított keveréket? Hőjeladót cseréltem!Map szenzornak van köze a hideg indításhoz?Vagy ha farsot szív lehet ez a baj?

Én csak erről a kettőről tudok! Max még a cpu.


2014. szept. 13. 08:49
 1/7 anonim ***** válasza:
Ha a légmennyiség (légnyomás) mérési helye után tömítetlen a szívórendszer, akkor faLsot szív a motor, ami bizony erősen tudja befolyásolni a motor üzemét mind hidegen és melegen.
2014. szept. 13. 08:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
CPU helyett ECU-t akartál írni.
2014. szept. 13. 08:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Hőjeladót cseréltem!


és jót tettél bele?

2014. szept. 13. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:

Igen jót! Ki is mértem , gyári ellenállást mutat az adott hőmérsékleten!

Amit még észrevettem ha alapjáraton pumpálom a féket akkor felmegy a fordulat! Ez az alapjárati motor utána állítása vagy hiba jel?


Bocsánat az elírt szavakért , reggel volt:D

2014. szept. 13. 11:10
 5/7 A kérdező kommentje:
Map szenzort ha le veszem észlelhető változás nem történik. az alapjáratban
2014. szept. 13. 11:57
 6/7 anonim ***** válasza:
Ha pumpálod a féket akkor plusz (méretlen) levegő jut a motorba ezért változik a keverék összetétele is, vagy ha az nem, akkor a mennyisége mindenképp. Leírhatnád azt hogy milyen autóról van szó és milyen évjáratú.
2014. szept. 13. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
skoda felica 1.6 aee motoros , 2000
2014. szept. 13. 18:27

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!