Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Van vagy volt már supermoto-d?...

Van vagy volt már supermoto-d? Szerinted nekem való lenne?

Figyelt kérdés

33 vagyok, volt már néhány motorom. Nemrég eladtam az 1200-es Banditomat, mert állandóan száguldoztam vele, ahányszor csak kivittem, ez nem jó ómen a saját és mások testi épségére vonatkozóan. Évente kb. 3.000 km-t használtam, tehát nem vmi sokat és a köreim nagyjából 100 km-esek voltak , ritkán mentem vele messzebbre.

Nah, most motor nélkül nem élet a lét, ezért venni kellene vmit, ami megfelelő. Tudjon utazóban 130-at, lehessen vele azért mókázni, könnyű terepet is látna néha, és ne legyen túlzottan drága a fenntartása, megbízható legyen. A keret 600.000 Ft.

KTM-ek? Esetleg más?



2014. szept. 13. 09:43
 1/5 anonim ***** válasza:
Röviden: Igen, és aKTM-ek jók. Valami 450-est néznék
2014. szept. 13. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Én is gondoltam ilyen cserére, de amikor kipróbáltam egy ilyen mocit, gyorsan lemondtam róla. A fel- és leszállás a nyeregből borzalmas, és a vezetés is kényelmetlennek tűnt.Szóval nem beszélnélek le róla, mert minden ilyesmi ízlés dolga.Előtte mindenképpen próbálj ki egyet! Ha eddig Banditod volt, én inkább egy túra enduróra váltanék, azzal szépen mehetsz az aszfalton is, meg gyengébb terepre is lemehetsz. Kívánom, hogy jól dönts! Ez csak egy ajánlás volt, gondolom a többiek is elmondják a véleményüket!
2014. szept. 13. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Fel-le szállás nem gond, volt már hard enduro-m és XT-m is korábbban. Mindenképpen kipróbálok egyet, csak tapasztalatok is érdekeltek, de köszi a meglátást!
2014. szept. 13. 17:39
 4/5 A kérdező kommentje:
Még annyi, h egy DL650 is ideális lenne pl., de egyenlőre beteg áron mérik őket..
2014. szept. 13. 17:40
 5/5 anonim ***** válasza:
Nekem nem tünt kényelmetlennek, azt szoktam meg. Furcsa volt másra átülni.
2014. szept. 15. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!