Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Milyen autót vennétek 2003...

Milyen autót vennétek 2003 körüli évjárattal kb 3-4000 euróból?

Figyelt kérdés
Egyenlőre a mazda 6 1.8 benzinest néztem ki magamnak. Valami más van e ami jobb lenne?
2014. szept. 15. 09:15
 1/6 anonim ***** válasza:
40%
E46-os 3-mas BMW-t böven találsz jó állapotút ennyiért, komoly felszereltséggel. A 6-hengeres benzinesek a leg igénytelenebbek, és rájuk már nem eröltetik rá a tömegautó kifejezést (320i-töl 330i-ig, +M3-mas, de azt nem kapsz ennyiért...)
2014. szept. 15. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 szántóvető ***** válasza:

az egy szép autó,korszerű,modern.jobbat nem nagyon tudok.

[link]

vannak fiatalabb autók,de hogy ezek jobbak lennének-e abban nem vagyok biztos.

[link]

BMW-ből egyet találtam ami 2003-as évjáratú,ennél idősebbek vannak csak.

[link]

2014. szept. 15. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
A bmw vajon megéri? Fenntarthatóságot nézve alkatrész árak ? Úgy tudom nem olcsó hozzá. A mazdához nézve drágább jóval. Bár tényleg nem rossz és hátsó kerekes is.
2014. szept. 15. 16:21
 4/6 anonim ***** válasza:

Az ilyen kérdésekre sokan rávágják, hogy BMW-t. Az E46 keresett kint és emiatt az áruk viszonylag magas. A piacot is letarolták már ezekért az autókért. Ahogy az előző szólt; ennyiért nem biztos hogy kapsz majd elfogadhatót. A sztereotípiák is annyiban igazak, hogy költséges lehet és elég kényes autó. Megbízhatóak a dízelek is a benzinesek még megbízhatóbbak.

Egy fiatalabb Fordot, vagy Opelt hoznék ennyiért, ha németet akarnék. Japánok közül meg a Mazda jó választás és a Honda. Ha a Mazda tetszik, akkor azt vedd, mert egy másikat később lehet, hogy bánni fogsz.

2014. szept. 15. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:

igen még a honda accordokat nézegettem. Bár úgy vettem észre, hogy az 1 picit drágább. De lehet, hogy akkor várok még 1 hónapot.


Ha netán accord akkor abból benzin vagy dízel? Melyik a megbízhatóbb?

2014. szept. 15. 18:07
 6/6 A kérdező kommentje:
Pontosabban megéri dízelt venni abból? Vagy úgy van mint a mazdánál, hogy inkább a benzin?
2014. szept. 15. 18:08

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!