Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Renault clio 1992 miért...

Roland820620 kérdése:

Renault clio 1992 miért torpan gázadásra?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Van egy 92-es cliom, fél gázállásnál nagyobb gázállásra nem reagál, vagy torpan, szerintetek miért?

Üresben viszont a motor mégis kipörög nagyobb gázadásra is.


A katalizátora elég romos.. konkrétan hullik róla a rozsda. Ez is lehet baj?


Itt Pesten tudtok esetleg olyan szerelőt ajánlani aki ért a régi Renault-okhoz és jól dolgozik? Olcsó kis autó de ha lehet megcsináltatnám.

Mert amúgy megszerettem...pedig volt újabb autóm is.



2014. szept. 16. 00:03
 1/7 anonim ***** válasza:
Benzinszűrőt kellene kicserélni ha nem volt a közelmúltban. Okozhatja még katalizátor hiba is, az ki lehet "herélni" ha az olcsóbbik megoldást választod. Vehetsz bele másikat is de az drága.
2014. szept. 16. 00:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:

Köszönöm a választ, most jott eszembe, hogy a hűtővíz erősen barnás színű, és néha mintha bugyogna...vagy sistereg vagy mit csinál.

Gondolom ha barna az nem túl jó verzió.

2014. szept. 16. 00:45
 3/7 A kérdező kommentje:

Mármint a kiegyenlítő tartályban a cucc büdös néha bugyogós valami, és elég barna. Holnap megnézem van-e a tetjén olaj..kicsit utánaolvastam.

Pár hete vetten ezt a régi autót, és alapvetően nem értek iyesmihez, programozó vagyok, de most már tudom mire jó a kiegynelítő tartály...az nem lehet, hogy hengerfejes a verda?


Mert marha gyönge...volt suzukim 10 lóerővel gyengébb...de ez..mintha annak a fele lenne.

2014. szept. 16. 00:50
 4/7 anonim ***** válasza:
Ha bugyog a tartály és büdös, barna a hűtőfolyadék, akkot valószínűleg hengerfelyes.
2014. szept. 16. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
ha buborékol a víz a kiegyenlítőben, akkor biztos hengerfejes, vagy épp felforrt... :D
2014. szept. 16. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:

Szia nepek!

Ki lett cserelve a hotuviz.. nme olajosodik..ja meg atlatt mosva a hutorendszer...szoval azzal minden oke.

Kapott uj motorolajat, olajszurot.

Kapott uj leomlot es uj katalizatort.


Picit jobban szuszog mar, picit erosebb de csak olyan 20%-al talan.

Ezeknek a regi Renaultnak teljesen elektronikus a gyujtasuk? Lehet rajta barmit is allitgatni?


Mert szerencsetlen meg mindig teljesen erotlen autopalyan...okes ertem en hogy 22 eves vas mit akarok tole, csak nem tudom elfogadni az ido problemajat, mert a vas 22 ev utan is vas marad, max az elektronikaban a kondenzatorok szaradnak ki...de mennie kene rendesen, nem?

2014. szept. 25. 11:46
 7/7 anonim válasza:
Gyertyák? Esetleg trafó?
2014. nov. 13. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!