Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Milyen motor illik egy nőhöz?

Milyen motor illik egy nőhöz?

Figyelt kérdés

Szeretnék egy motort venni, ami nem ilyen robogó jellegű, meg nem is chopper.

23 éves vagyok, ezzel járnék munkába.

Kedvenc márkám a Kawasaki, esetleg ebben a márkában tudnátok ajánlani valamit, amin nem néznék ki nevetségesen?

Vagy jöhet más márka is! Köszi a segítséget!


2014. szept. 16. 10:34
 1/7 anonim ***** válasza:

Bármilyen motor megfelel amit biztonságosan tudsz kezelni ( leér a lábad, eléred a kormányt stb ) és persze amire jogosítványod van.

Nincs női motor...Férfi motor sincs.

2014. szept. 16. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim válasza:
Ha van nagymotor jogsid és Kawa a kedvenc motorod,akkor KAWASAKI ER-6N...ilyen van a csajomnak is és állati sexy rajta ;)
2014. szept. 16. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Mire van jogsid?

Szerintem egy honda cbr 250 jó lenne. Vagy kawasakikból is valami 250-es típusokat nézz vagy esetleg 400-ast.

2014. szept. 16. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim válasza:
Szerintem meg mind1,ha tudod melyik a kedvenc márkád,vegyél olyat amilyen tetszik,és ne érdekeljen ki mit gondol,lényeg az hogy Te érezd jól magad,és az hogy legyen annyi kikeresett pénzed arra.
2014. szept. 16. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 I.B.T. válasza:

MÉG KOCSI SE!

:D viccelek. Am ha veszel kicsit vegyél mert nem fogod bírni megtartani.

2014. szept. 16. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
ha nem tudod milyet akarsz, akkor hagyd is rá. meg a motor nem gyerekjáték.lehet hogy ha kezdő vagy, akkor jó lesz az a robogószerű is.
2014. szept. 16. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

"I.B.T. nevű felhasználó válasza:


MÉG KOCSI SE!

:D viccelek. Am ha veszel kicsit vegyél mert nem fogod bírni megtartani."


Te sem ültél még nagyobb motoron. Egy motort nem kell megtartani. Ha megállsz és leér a lábad rendesen, akkor bármilyen utcára tervezett motort "meg tudsz" tartani - nem kell erőembernek lenned. Ha pedig el kezd dőlni a gép, akkor nem tudod "megtartani" - mondjuk tolás közben - a könnyűnek számító sportgépeket se.

A kolléganőm 174 cm magas és kb 52-55kg lehet - egy ZX10R - én nem láttam rajta a nagy erőlködést, lehet jól titkolja vagy nagyon erős...

2014. szept. 16. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!