Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Ti milyen nevet adnátok egy...

Ti milyen nevet adnátok egy motornak?

Figyelt kérdés

Bugyuta kérdés, de tanácstalan vagyok jelen esetben.. ebből adódóan felesleges is lenne elnevezni, de én olyan ember vagyok, aki az olyan tárgyakat, amik közel állnak hozzá, elnevezi.

Sportmotorról van szó, piros-fekete, bár a fekete kevés helyen jelenik meg benne, inkább csak pirosnak mondanám. Ha ránézek egy pillanatra, akkor női nevet adnék neki, aztán ha picit tovább szemlélem, már inkább férfiasabb csengés jut eszembe..

Valakinek valami jó ötlete? :)

Előre is köszönöm a válaszokat :)



2014. szept. 16. 18:05
 1/9 anonim válasza:
Sally vagy Suzy :)
2014. szept. 16. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
A Sally nekem is eszembe jutott, csak valamivel keményebb név kellene :D ez túl "jókislányos" :D
2014. szept. 16. 18:26
 3/9 anonim válasza:
Kyle
2014. szept. 16. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim válasza:
100%
Béla
2014. szept. 16. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm a kommenteket, azért jöhetnek még ötletek :D
2014. szept. 16. 18:58
 6/9 anonim ***** válasza:
Legyen a neve közelgő halál. Amikor itt az ideje, úgyis tudni fogod, hogy miért.
2014. szept. 16. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
Utolsó kommentelőnek köszönöm a hasznos válaszát, igazán Kedves Tőled :)9
2014. szept. 16. 21:07
 8/9 anonim ***** válasza:
rozsogátor
2014. szept. 16. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
100%
Basszus megelőztek a Bélával, én is azt adnám neki, szóval legyen Béla. Ennél jobb név egy motornak nem kell.
2014. szept. 16. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!