Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Ha meg akarom éppíttetni a...

Ha meg akarom éppíttetni a halálos iramban filmből a Jettát, melyik céghez érdemes fordulni magyarországon?

Figyelt kérdés
Itt van minden adat a kocsiról: [link] Kívül bellül 100%ig ugyanilyent akarok! kb 5 millio forintot tudnék rászánni!
2014. szept. 16. 22:10
1 2 3
 11/26 anonim ***** válasza:
100%

E-mailben ilyet én sem vennék komolyan. Csak személyesen beszélnék az illetővel, hogy el tudjam dönteni, nem csak szórakozik velem, hanem tényleg érdemes időt és energiát fektetnem abba, hogy utánanézzek, hogyan lehet ezeket az alkatrészeket beszerezni.

Szerintem 5 milla egyébként kevés lesz rá, főleg a munkadíjat nézve.

2014. szept. 16. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/26 A kérdező kommentje:
Azért emailt írtam, mert külföldön élek, s munkám nem engedi hogy hazaugorjak megbeszélni ezt, Ezért érdeklődtem emailban, aztán gondoltam utána pontosítunk s egyeztetünk telefonon hogy mikor vállalnák, mennyi idő lenne az építés. Ezek után akkorra intéznék magamnak szabadságot és annyi időre. :) Ezért nem személyes megbeszéléssel kezdtem :)
2014. szept. 16. 23:06
 13/26 szántóvető ***** válasza:
78%
ez OFF lesz:vehetnél sokkal jobb és modernebb autót is annyi pénzért,aztán a külsejét úgy alakítgatod ahogy akarod,a műszaki rész már megvan: [link]
2014. szept. 16. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/26 A kérdező kommentje:
Nagyon szweretem a japán vasakat, de ez a Jetta szerelmem mióta láttam a filmet :) Ezért szeretném megépíttetni.
2014. szept. 16. 23:14
 15/26 anonim ***** válasza:
56%
Egy "naturally aspirated" autóhoz miért kell turbo timer?
2014. szept. 17. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/26 anonim ***** válasza:
100%

Ó, én nem olvastam el, csak az utolsó komment után, és tényleg, minek? :) Az is lehet egyébként, hogy nincs köze a turbóhoz ennek, és teljesen más alkatrészről van szó. Mert a turbót nem is tudom, hogyan lehetne "időzíteni", az ha jön a kipufogógáz pörög, ha nem jön, akkor kevesebbet pörög. Hiába nyomsz gombot, hogy "Na most töltsél, gecó!!" :D alacsony fordulaton, nem fog semmi sem történni.


Egyébként kérdező, te elolvastad a cikket?


Idézek: "...over 150 000 USD were spent..." 150 000 USD, bakker, az 35-36 millió forint!!

Ehhez képest az 5 millió forint elég nevetségesen kevésnek hangzik. (nem bántás, 5 millió forint rengeteg-rengeteg pénz, és respect, hogy ennyit összegyűjtöttél!!)


Ezért nem állnak veled szóba, most már sejtem :) Odaírtad, hogy 5 millió forintot szánnál egy majdnem 10-szer annyiba kerülő beruházásra azzal a kitétellel, hogy 100%-ban ugyanilyet akarsz - komolytalannak tűntél a szemükben.

2014. szept. 17. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/26 A kérdező kommentje:
Igen, néztem. Csak egy dolgot nem vágok. 150 LE-s az autó, nincs szénné tuningolva, 3 misiből simán építenek kinézetre hasonló, sőt még szebb hondát pl. Néztem neten egy videót ahol 10k euróból építettek egy eszméletlen szép hondát fulll bodykit, teljesen új fényezés, fénytechnika, hangcucc, beltér teljes átépítés, dekor és még a motorteret is szépre megcsinálták. és az cirka 3 millió forint, nem több. Ezért nem vágom a 150k dolcsit. A kasztni nem lehet több 3-4ezer eurónál, a motortér legyen 10k euró.... a futómű felnistül hangcucc és dekor is legyen 10k, de szerintem akkor már sokat mondtam. Attól még hogy amerikában hülyék az emberek, ezt 5-6 millióból szerintem simán meg lehet építeni.
2014. szept. 17. 14:32
 18/26 A kérdező kommentje:
Bocs kicsit sokat ittam, a nitro rendszer 150 le-s na nem a motor. de egy nitrorendszer sem drága, mindemellett annyiból 100% hogy kinézetre, illetve motortér kinézetre. De nem kell hogy szénné legyen küldve a motorja. Bocsi, egy kicsit összekevertem az előző szövegemet. Szülinapozok és reggel óta iszok :D
2014. szept. 17. 14:38
 19/26 anonim ***** válasza:
100%

Rálátás és tapasztalat nélkül a "szerintem" elég rossz érvelésnek hangzik :)


Vajon abban a 10 000 EUR-ban a munkadíj is benne van? Mert nagyon jól hangzik, hogy egy műhely összerak ennyiből egy hét nyelven beszélő kocsit, és reklámfogásnak megteszi. De ha az "utcáról" bemegyek, akkor nekem nem nagyker áron fogják adni az alkatrészeket, és a munkadíjat is nekem kell kifizetnem, amit a 10k euróba ugye nem fognak beleszámolni, mert nekik az "ingyen" volt.

2014. szept. 17. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/26 A kérdező kommentje:
de ha 10k a kocsi és 10k aq munkadíj, az is csak 6 millió forint. annál több lenne a munkadíj, legyen... de akkorsem 35 millió :)
2014. szept. 17. 14:42
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!