Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Miskolcon autószerelő, aki...

Miskolcon autószerelő, aki vállal Trabant szerelést?

Figyelt kérdés
(Nem olyan kommenteket várok, ami arról szól, hogy nem érdemes Trabanttal foglalkozni) :)

2014. szept. 17. 12:05
 1/6 jaszkadin válasza:
üdv! Nekem is van trabim én is most vettem fél éve és minden napos használatban van és csak tankolni kell nagyon jó kis járgány. Mi a probléma vele
2014. szept. 17. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Nekem is minden szuper vele általában, elég jó állapotban van, de most valami lett vele, mert tekerem a kormányt, és nem fordul a kerék. Valószínűleg csak be kellene állítani, de nem vállalja senki. :/
2014. szept. 17. 12:55
 3/6 kata kata ***** válasza:
Alá kéne menni szerelőaknáról és megnézni az okát.Kormánymű vagy kormányösszekötő okozza ezt a nem fordulását a kerekeknek.Utána keresni egy idősebb szerelőt aki szerelni is tud nem csak kódokat olvasgatni képes.
2014. szept. 17. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Igen, én is erre gondoltam, de nem találok ilyen szerelőt, mindenki emelőt használ, és nem tudják megemelni vele. Olyat keresnék, akinek van aknája.
2014. szept. 17. 14:01
 5/6 Bajer ***** válasza:
Ez nagyon különös. 5000 ft-os hidraulikus emelőm van, az 2 tonnát felemel, jó bármilyen járgány alá, de feléd egy szerelőnek sincs ilyen emelője? Ezzel a nem tudom megemelni dumával csak leráztak téged. Biztos, hogy a kormányműben eltört valami. Valóban a 40 évnél idősebb szerelőknél érdemes próbálkozni, ők nagy valószínűséggel már javítottak Trabcsit.
2014. szept. 27. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Már találtam is megfelelő embert, köszönöm a válaszokat! :)
2014. nov. 9. 23:23

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!