Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Menetközbe váratlanul leállt...

Menetközbe váratlanul leállt az autó motorja és azóta nem is tudom újraindítani. Szerintetek mivel lehet a probléma?

Figyelt kérdés
Tegnap menet közben mikor egy piros lámpához lassítottam minden előjel nélkül leállt a motor. Próbáltam újra indítani, de nem ment. Egyébként mindig pöccre indult. Aztán megpróbáltuk gyorsan betolni, de nem sikerült. Kettesbe rakva a kuplungot felengedve mintha kisebb ellenállást fejtett volna ki a kocsi mint egyébként (volt már hogy be kellett tolni, és akkor nehezebb volt). Az indítómotor működik, a vezérműszíj forog, a benzinpumpa is megy, de az autó nem indul. A gyertyákat és a gyújtáskábeleket éppen két hete cseréltem ki és azóta már négyezer kilométert mentem vele gond nélkül. A gyertyapróba is meg volt, szikrázott, így gondolom a gyújtáselosztóval sem lehet baj. Ja és benzin is van benne. Egy 2000-es évjáratú renault twingoról van szó. Ötletek?

2014. szept. 17. 21:51
 1/4 anonim ***** válasza:

Ilyen régen nálunk is volt egy sok éves autóval.

Nem szívta fel az üzemanyagot.

Nálatok talán ez, de lehet, hogy más probléma van.

Vontassátok el egy szerelőhöz.

2014. szept. 17. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
AC?
2014. szept. 18. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Én is az AC pumpára gondoltam, de már megnéztem és működik.
2014. szept. 18. 20:36
 4/4 anonim ***** válasza:
vidd szerelőhöz ezt sok minden okozhatja! milyen szine a szikrának?
2014. szept. 19. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!