Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Lefújjam én mattra az autóm?...

Lefújjam én mattra az autóm? Nincs ilyen tanfolyam?

Figyelt kérdés

Innen rendelnem: [link]

Itt van video hogy hogy kell: https://www.youtube.com/user/DipYourCarcom


Szerintetek meg tudom csinlani?

Nincs ilyen tanfolyam, hogy hogy kell?



2014. szept. 18. 16:56
 1/5 anonim ***** válasza:
90%
Ha nem vagy nyomo... sérült ember, akkor meg tudod csinálni. Egyedül a minőség kérdéses. Tanfolyam? Elmész fényezőnek.
2014. szept. 18. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
91%
Tanfolyam? Ez egy külön szakma, okj-t kell elvégezni nem egy tanfolyamot...
2014. szept. 18. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
91%
Van tanfolyam. Autófényező képzésnek hívják. Mattra fújni nem annyira nehéz, mint fényesre, de azt is el lehet rontani. Ha nem gond, hogy nem lesz olyan menő a fényezés, mint a tuningújságba' vagy a kivikfórumon, akkor vágj bele nyugodtan (elsőre nem lesz tökéletes). Egyébként nekem rossz tapasztalataim vannak a szóróflakonos festékekkel, de ha nincs otthon kompresszorod és szórópisztolyod, más megoldás nem kínálkozik.
2014. szept. 18. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
90%
Kint élsz? Mert ez a cég csak az államokba szállít, ide nem. Egyébként a BMW fórumon épp most fikázták le a PlastiDipet. Állítólag közel sem olyan jó, mint ahogy állítják, sokkal könnyebben lejön. Mire az egész autót lefújod, nem is leszel olyan messze egy fényezés árától, de csak egy ideiglenes réteged lesz. Szerintem nem éri meg, még felnire sem.
2014. szept. 18. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Koszi a sok segitseget!
2014. szept. 19. 14:49

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!