Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Csúszásgátló nano pad a...

Csúszásgátló nano pad a műszerfalra? Tapasztalatok?

Figyelt kérdés
Múltkor a postán sorban állva nézegettem a kirakott termékeket és láttam egy nano padnak nevezett zselés akármit, ami a műszerfalra téve megtartja a telefont meg egyéb dolgokat. 1500-ért sokalltam, úgyhogy nem vettem meg, most viszont rákerestem a neten és lehet rendelni ennek a feléért is. Viszont az a kb. 750 forint is sok, ha az ablakon dobom ki, úgyhogy érdekelne, hogy van-e vele tapasztalatotok? Tényleg megtartja a telefont? Mennyire tartós, meddig használható? Megéri az árát?

2014. szept. 18. 17:44
 1/6 anonim ***** válasza:
már volt 2 ilyenünk is, egyiket adták ajándékba, másikat vettük, semmit se ér
2014. szept. 18. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 JulyAugust válasza:

Én pár hónapja vettem innen kettőt: [link]

Látom azóta olcsóbb lett, én még 790ért vettem. De

nekem bevált, mindig ráteszem a telómat meg azt, ami éppen a kezemben van. Nagyon jól tapad a műszerfalra és a telefon is rá. Nagyon hosszú távú tapasztalatom még nincs vele, de eddig én elégedett vagyok.

2014. szept. 18. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

nekem szilikon tokba van teló, egyáltalán nem tartotta meg...

lehet h a tok miatt, vagy bovlit vettem mivel én is az olcsót keresetem...

nem sok mindent ér szerintem..

2014. szept. 18. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:

1-es: nem tartja meg, amit ráteszel?


2-es: én is pont náluk néztem :) örülök, hogy neked pozitív a tapasztalatod.


Érdekelne még több vélemény is, mert egyelőre nem jutottam előrébb az 1 negatív és 1 pozitív válasszal :D

2014. szept. 18. 18:11
 5/6 A kérdező kommentje:
Annyit még segíthetnétek 1-es és 3-as, hogy megmondjátok, hol vettétek, mert akkor onnan semmiképp nem rendelnék. Bár lehet, hogy mindenhol ugyanazt árulják.
2014. szept. 18. 18:12
 6/6 anonim ***** válasza:

Azt tudni kell róla hogy minél simább a felület annál jobban tapad hozzá. Tehát ha a telefon hátlapja rücskös akkor sokat nem ér. Ha teljesen sima akkor függőlegesen is megtartja... De pl a rádobott kulcscsomót nekem simán megfogta. Annak ellenére hogy a műszerfal lejtős részére volt feltéve

Én kínából rendeltem(postaköltség ingyenes volt) kb 500ft/db áron.


Egyetlen hibája hogy nyáron ha a kocsi kint áll a napon megolvad. Aztán pucolhatod azt az olvadt, szurok szerű vackot...

(de lehet hogy csak azért volt ez mert a lehető legolcsóbbat vettem. Abból is feketét. De létezik színtelen is)

2014. szept. 18. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!