Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Rieju RR 50 hűtőrendszerét...

Rieju RR 50 hűtőrendszerét mivel ajánlatos kitisztítani?

Figyelt kérdés
Egyáltalán lehetnek benne lerakódások?

2014. szept. 20. 20:14
 1/4 anonim ***** válasza:
Én megnézném, hogy mennyire nyomja egyáltalán a folyadékot a vízpumpa, és ha nincs gond, akkor hozzá se nyúlnék. Ha nem jelez be a hőfokmérő és más gond nincs, akkor nem érdemes csak nagyon ritkán takarítani. Lerakódás maximum a fagyállótól lehet, de szerintem az se nagyon.
2014. szept. 20. 23:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Gyanús volt, hogy nagyon kevés folyadék ment bele és hamar forralja a vizet.
2014. szept. 22. 19:51
 3/4 lupara ***** válasza:
Ahogy irod hűtőfolyadékod szinte megvan,annak hiányától nem melegedhet.Termosztátot kivenni,forró vizben zárást,nyitást ellenőrizni.Hűtőventillátor kapcsol e, és mikor?Ha nem vagy régen volt tisztitva,akkor tedd meg.Tisztitószer lehet : Trisó-olcsó de régi idők lúgos zsiroldója.Talán ne.Kapható hűtőtisztitó adalék, nem savas,nem lúgos,ez ajánlott.Használata rá van irva,kb 1200ft.Ahogy most van,tégy bele tisztitót,járasd leirás szerint.Előttem szóló vizpumpa felvetésére, is figyelni.Bekevert friss fagyállóval feltölteni,légtelen legyen a rendszer.Egyébként a friss fagyálló kevésbé fog melegedni.
2014. szept. 23. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
A vízpumpa teljesen új benne, azzal nem lehet gond.
2014. szept. 23. 23:11

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!