Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Kiment volna a divatból a...

Kiment volna a divatból a fekete luxusautó? Már nem menő?

Figyelt kérdés

A 90-es években emlékszem a komoly luxusautók mind feketék voltak. A büdös életbe nem láttál más színben. Ma meg már a nagy maffiakocsik pl. BMW-k legtöbbje fehérek, szürkék, sötétkékkékek, az Audik Daytona szürke, ezüst-szürke és fehér, a Mercik pedig ezüst és fehér.


Nem is tudom mikor láttam utoljára nagyértékű fekete BMW-t.... A Merciket is ilyen semmilyen színekben veszik. BMW X6 is fehér..


Nekem speciel eszembe nem jutna ilyen komoly autókat más színben venni, kizárólag feketében. Jelenleg is egy fekete színű sötétített ablakos Mercim van.


Porsche Panamera-ból is a legtöbb fehér. Jaguar: Zöld, szürke, kék.. Beszarás. Lassan már ott tartok, hogy furán érzem magam a nagy fekete Mercedes-emben mikor már sárga Lamborghini megy el mellettem... A fehér szembejövő Bentley Continental GT-n már meg se lepődöm...



2014. szept. 21. 05:06
 1/6 A kérdező kommentje:
Régebben ezek a Dacia-k, Suzukik, F astra-k meg trabantok színei voltak. De barkasból se emlékszem, hogy láttam volna sötétszűrkén kívül mást.
2014. szept. 21. 05:18
 2/6 anonim ***** válasza:

Jobban áll most a fehér szín :) e régen sem minden luxusautó volt fekete.

Egyszerűen rájöttek hogy vannak sokkal szebb színek a feketénél, meg ha lemosod a feketét fél óra múlva már poros, plusz minden apró karc meglátszik.

Nekem a gyöngyházfehér most a kedvencem

2014. szept. 21. 07:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

úgy látszik igen


nekünk is fekete, shadowlineos mpackettes 5-ösünk van, szerintem csak így néz ki jól


haveromék most vesznek F30-ast, és ilyet szól, hogy még nincs meg az új, mert nem találtak ezüstöt... mert hogy abban a legszebb... oké

2014. szept. 21. 07:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
vagyis F01-est, ezekkel mindig gondban vagyok :D
2014. szept. 21. 07:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Ez azért volt, mert mert egy W140-es Merci kicsit furcsán nézett volna ki ilyen szinekben.

De az új Mercik meg komoly autók sokkal szebbek ezekben a szinekben. Ennyi.

2014. szept. 21. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Nekem gyöngyházfehér CLA AMG-m van és imádom. Soha nem szerettem a feketét, pont ezért, mert mindjárt látszik rajta a por is meg minden.
2014. szept. 21. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!