Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » 50cm³ 2ütemű kis robgót...

50cm³ 2ütemű kis robgót mennyire lehet max felfúrni? és még valami érdemes a olajozó katalizátor kiiktatni?

Figyelt kérdés

úgy halottam kis arányba keveri és jobb lenne ha én töltenék bele keverék benzint, ami szerintem igaz is mert ha kicsit jobban meghajtom olyan füst jön ki mint egy dízelmozdonyból :S

katalizátor kiiktatása mennyi forint lenne kb ?

és a fúrás mennyi lenne külön ?



#robogó #fúrás #olajozókatalizátor
2014. szept. 23. 15:46
 1/3 szerencses85 ***** válasza:
Az, hogy mennyire lehet max felfúrni, a hengerétől függ. (hány túlméretet bír el) Az olajozót szerintem ne kösd ki, 2 ütemű ezért füstöl. Milyen olajat használsz?
2014. szept. 23. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
2t castrol, lehet nem jó keveréket állít össze mert csak nagyobb sebbeségnél füstől
2014. szept. 24. 06:08
 3/3 szerencses85 ***** válasza:
Bár nem értek hozzá, de lehet, hogy több olajt adagol magasabb sebességnél, hogy jobb legyen a kenés. A sima Castrol 2T helyett inkább valami fullszintetikusat használj, az jobb, és kevésbé füstöl.
2014. szept. 26. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!