Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Hogyan tudom megcsinalni hogy...

Phoenix25 kérdése:

Hogyan tudom megcsinalni hogy folyamatosan vilagitson az indexem?

Figyelt kérdés

JDM ugy mond!

Honda civic Eg8.

Itt a pelda: [link]



2014. szept. 23. 16:22
 1/5 anonim ***** válasza:

Ne csináld, mert gyorsan elveszted a rendszámodat! A rendőrök szeretik zaklatni az ilyeneket.


Idéznék a 6/1990 KöHÉM rendeletből:

"(3) A helyzetjelző lámpák fényének - anélkül, hogy a többi jármű vezetőjét zavarná - sötétben, tiszta időben 300 méter távolságról észlelhetőnek kell lennie. Az első helyzetjelző lámpa csak színtelen (fehér) vagy kadmiumsárga, a hátsó helyzetjelző lámpa csak piros fényt bocsáthat ki."

2014. szept. 23. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

(Mellesleg, ha dupla szálas (12V 21/5W) izzókat és persze foglalatot raksz bele, és átkötöd a helyzetjelző vezetékét, egy fél órás munka)


Szerintem.

2014. szept. 23. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
külföldön élek itt nem illegalis :)
2014. szept. 23. 18:45
 4/5 anonim ***** válasza:

No igen, ha európán kívül élsz, akkor talán...


Persze azt, hogy nem Magyarországon vagy, majd kiszopjuk a kisujjunkból. :(

2014. szept. 23. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

nem europan kivül de itt eddig nem volt vele gond :)

hat igazabol nem az volt a kerdes hogy lehet e vagy sem :) de köszi a tippet majd lehet megprobalom :)

2014. szept. 23. 20:47

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!