Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Olajat akartam cserélni, és...

Olajat akartam cserélni, és amikor leakartam ereszteni az olajat, szétment a menet az olajteknőben, lehet e menetet csinál bele? ( Egy új olajteknő elég drága, és ez a megoldás jutott ég eszünkbe )

Figyelt kérdés

#autó #olaj #olajteknő #szerelés. cserélés
2014. szept. 25. 20:09
 1/6 A kérdező kommentje:
Autóról van szó, ez kimaradt. :)
2014. szept. 25. 20:10
 2/6 szántóvető ***** válasza:
persze hogy lehet menetet vágni bele.de le kell szedni az olajteknőt mert a fémszilánk ami keletkezik nem maradhat benne.
2014. szept. 25. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Bonyolult leszedni? :/
2014. szept. 25. 20:22
 4/6 Beviz Elek ***** válasza:

Ahogy írták lehet vágni újat és le kell szedni a teknőt.


Nem tudom hogy milyen autód van, az enyémen nem bonyolult. Arra kell figyelni, hogy egyenletesen, apránként engedd az összes csavart, visszarakás előtt tisztítsd meg (legjobban az illesztést), lehet venni hőálló gumitömítést, rányomsz egy kicsit, majd egyenletesen tekergesd vissza a csavarokat.

2014. szept. 25. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 szántóvető ***** válasza:
nem bonyolult.csavarozva van,viszont nem ártana egy új tömítés is hozzá.
2014. szept. 25. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:

wolksvagen vento-m van 1.6-os 75le

Ebbe sok imbuszkulcs féleség van.. remélem nem bonyolult :)

2014. szept. 25. 21:00

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!