Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » A mindennapokban van értelme...

A mindennapokban van értelme annak hogy az autó indulás után lezárja az ajtókat?

Figyelt kérdés
Nem rongálódik a zár?
2014. szept. 26. 22:55
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
Igen, de az automata ajtózáródás és a gyerekzár nem ugyan az! És a kérdező az előbbit kérdezte.
2014. szept. 27. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:

Nincs értelme szerintem, mégpedig azért, mert megálláskor kinyitja. Igy nem ér semmit, bárki rádnyitja az ajtót például pirosnál állva. Menet közben pedig nem nyitják rád.

Mondjuk nálam már reflex, hogy bezárom az ajtót gombbal, aztán majd ha kiszállok vagy felveszek valakit, kinyitom. De azért zárom be, hogy ha megállok például a pirosnál, ne üritsék ki a csomagtartót.

Amúgy a zár ettől nem rongálódik.

2014. szept. 27. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:
nem nyitja ki megállásnál
2014. szept. 27. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:

Nekem se.


Mondjuk azon már én is gondolkoztam, hogy a csomagtérajtót bárki felnyithatja, amíg én "elöl" ülök. Ezért laptopot, pénzt, értékesebb holmit nem tartok ott.

2014. szept. 27. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 A kérdező kommentje:

Van olyan autó aminél a csomagtartót nem lehet kinyitni ha jár a motor, tehát nem is tudják kirámolni a piroslámpánál.


Ha lezár elindulás után az autó akkor leállításkor nyit ki. Ha valaki beakar beszállni akkor gombbal ki tudod nyitni neki

2014. szept. 28. 09:46
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!