Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Awi hegesztési eljárás?

Awi hegesztési eljárás?

Figyelt kérdés
AWI hegesztési eljárással mit lehet hegeszteni lehet vele karosszériát ? Most fogom elkezdeni az AWI tanfolyamot elég barkácsolós vagyok itthon is szeretnék hegeszteni milyen gépet tudnátok ajánlani?

2014. szept. 26. 23:22
 1/3 anonim ***** válasza:

0.5-lemeztől akár 20mm falvastagságig,ez függ a géptől és a pisztolytól.

Ha gépet választasz ..otthoni célokra...az min 160A tudjon , legyen benne nagyfrekis(HF) gyújtás,illetve pulzus funkció ami a vékony lemezeknél nagy segítség.


Továbbá ha alut is szeretnél vele akkor AC váltóáramot is tudjon,de nagyon igen megdobja a gép árát és-/vagy súlyát.


Leg-megbízható gépek:

Fronius,Remh,,Miller,Gysm, és még esetleg a Stahlwerk. Ne feledd, a minőségi gépek nem olcsók.

2014. szept. 27. 07:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Gysmi..
2014. szept. 27. 07:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Azért olcsóbb kategóriából is vannak jók.

Pl. Jasic se rossz, meg ahogy írtad Stahlwerk, esetleg BLM.

De szvsz otthoni gyakorlásra tökéletes egy olcsóbb ALFAWELD-es gép is. Én is azzal kezdtem, és most stahlwerk-em van. Szív utcában vettem, és eddig elégedett vagyok.

2014. szept. 27. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!