Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Ismertek Szegeden megbízható...

Ismertek Szegeden megbízható autószerelőt?

Figyelt kérdés
Van egy 2002-es Daewoo Matizom. Péntek délután minden előzetes jel nélkül nem indult el a bevásárló központ elől, csak fél óra és kb. 15 indítás után. Valószínűleg csak akkumulátort kellene cserélni, de nem tudom. Két hónapja a korábbi szerelőm miatt komoly bajba kerültem, tehát őt többet nem hívom. A másik szerelő ismerősöm kórházban van, én pedig nem ismerek mást, akit hívhatnék. Most a garázsban van a kocsi, lehet, elindulna, ha megpróbálnám, de képtelen vagyok vezetni, amikor tudom, hogy baj lehet vele. A nyár kikészített. Kérlek, ha ismertek olyan szerelőt, aki hajlandó lenne kijönni az autóhoz, és segíteni nekem, írjátok meg, akár privát üzenetben. előre is köszönöm!

2014. szept. 28. 20:36
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:

Fél óra indítózás?..az valószínűleg nem az akksi hibája lesz hogy lemerült tőle..

Én egyetlen szerelőben sem bízok,kihívnám az autóklubot,hogy állapítson meg valamit..

2014. szept. 28. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
kb. 10x indítóztam, és semmi nem történt. Végül felhívtam a szomszédot, hogy vigyen minket haza. Kb. fél óra volt, mikor odaért, akkor megpróbáltam mégegyszer utoljára és azonnal elindult a kocsi. Se reggel, se délután a munkából hazafelé nem volt gond vele, csak a bolt elől nem akart elindulni. Autóklubot akkor is hívhatok, ha nem vagyok tag?
2014. szept. 28. 21:01
 3/11 anonim ***** válasza:
Hívhatod akkor is az autóklubot ha nem vagy tag, viszont akkor nem tagsági árat fizetsz. Egyébként ez a hiba a legrosszabb, vagyis amit nem mindig produkál az autó. Szerintem nincs azzal az autóval olyan nagy baj, csak a karbantartás hiánya üt most vissza.
2014. szept. 28. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:
Karbantartás hiánya? Két hónappal ezelőtt 4 szerelő látta, majd 3 hetet töltött a márkaszervízben, és 190 ezret költöttem rá. Annyit maga a kocsi sem ér. 4 hónapos műszaki van rajta, minden gond nélkül ment át. Ettől függetlenül lehet hogy igazad van, csak egy nő vagyok, nem értek a kocsikhoz, lehet, hogy nem tartom karban megfelelően. Ha azt mondod, autóklub, akkor megkeresem őket is. De iszonyatos ez a tehetetlenség.
2014. szept. 28. 21:15
 5/11 anonim ***** válasza:

Mindenekelőtt vess egy pillantást az üzemanyagszint-jelzőre.

Ha nagyon kevés benne,akkor már nehezen kapja fel,és azis jórészt a tank alján összegyűlt dzsuvából áll.


-EZ a 190 padlóra tett..

Motorgenerál volt váltócserével?

2014. szept. 28. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:

Több mint 3/4-ig van az üzemanyag, másfél hete tankoltam, Mol kútnál.

Először teljes kipufógórendszer csere, gyertyákkal. Utána, mivel az új kipufogót rosszul rögzítették és kiégette az üzemanyag tankot, tankcsere, és üzemanyagszűrő csere, majd a márkaszervízben hűtővízérzékelő csere (eltárolt motorhiba), gyújtáselosztó fedél csere, majd teljes gyújtáselosztó érzékelő csere, mely maga az alkatrész 50 ezer ft volt. Összesen 190-et fizettem 3 szerelőnek. És két hónapig gond nélkül ment a kocsi, semmi gyanús jel nem volt.

Azért gondoltam az akkura, mert csaknem 3 éves, és nagyon kicsi az akkumulátor, ami a kocsiba fér, és a korábbi akkuk csak 1,5-2 évig bírták (egyiket sem Tescoban vettem, mindet szerelőnél), tehát ez már úgymond túlteljesített. De lehet, hogy hülyeség.

Mindegy, a lényeg, hogy kell valaki, aki kijön és megnézi. Holnap hívom az autóklubot. És köszönöm a segítséget.

2014. szept. 28. 21:37
 7/11 egySanyi ***** válasza:
20 éve Szegeden egy helyen szereltetem a gépeim és maximálisan meg vagyok vele elégedve annyira, hogy merem ajánlani. Ha igényled privátban megírom az elérhetőségét helyileg a Szilléri sgt végén át a körtöltésen onnan kb. 200m.
2014. szept. 28. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:
A Szilléri sgt nagyon jól hangzik, ahhoz közel lakom. Örülnék a címnek, és köszönöm!
2014. szept. 28. 21:49
 9/11 egySanyi ***** válasza:
Ment az elérhetőség privibe. Sok sikert hozzá!
2014. szept. 28. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

Soha ne vidd márkaszervízbe,mert ami ott megy,az legalizált rablás.

Nekem a vadiúj autót muszáj volt odavinnem,szépen le is cserélték az olajat,ahogy kell.

35 ezerért.Ebből az olaj volt 8 ezer,szűrők 2 ezer...

2014. szept. 29. 08:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!