Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Van egy Fiat Tipo,1991-es,1.6...

Van egy Fiat Tipo,1991-es,1.6 60kw os autóm. Az a gondom vele h nem akar fűteni tökéletesen, tavaly télen semmi gond nem volt vele, most meg egyszerűen semmi, amikor néha meg gondolja magát fúj egy kis meleget. De egy idő után elkezd megint hideget?

Figyelt kérdés

motor melegszik 80-90 fok között van csövek melegek. Sütnek. Mi lehet a probléma? Köszönöm élőre a válaszokat

És még annyit szeretnék megtudni h ennek az autónak a hűtése zárt rendszerű v nyitott? mert akartam venni a hűtőbe való tisztítót,de nem tudtam megmondani h zárt v nyitott rendszer ..



2014. szept. 29. 13:45
 1/6 szántóvető ***** válasza:
a fűtőradiátor elvízkövesedett,cserélni kell.lehetőleg újra.nyitott rendszerű hűtés?szerintem szopatott a boltos :D
2014. szept. 29. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Úgy magyarázta a boltos nekem hogy ha külön műanyag tartályba öntöd a vizet akkor az zárt rendszer ,ha egyből a hűtőbe öntöd akkor nyitott,de ezt már több embertől hallottam.. levettem a radiátorról a csapot,átengedi a vizet,próbáltam h megcserélem a csöveket,h hátha akitől vettem rosszul kötötték be,de semmi javulás így sem.. valaki megtudná mondani mennyibe fáj egy fűtés radiátor? esetleg komplikált a ki és beszerelése?
2014. szept. 29. 15:48
 3/6 A kérdező kommentje:
Segitsen valaki..
2014. okt. 2. 11:07
 4/6 szántóvető ***** válasza:

[link]

általában bonyolult a ki-és beszerelés,a tipot konkrétan nem tudom.

2014. okt. 2. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Épp ma vettem észre h 80 foknál tökéletesen meleget fúj amikor elkezdem fújatni .. kb 4-5 perc és hideget.. és a víz hőmérséklet is lemegy 70 fokis,és még kicsivel lejjebb is..hiába gyötröm az autót.. nem lehetséges h a fütö radiátoron a csap nem enegd át elég vizet..és lassan forgassa és lehüti? lehet h ki kellene furni nem?
2014. okt. 2. 16:13
 6/6 szántóvető ***** válasza:
akkor nem a radiátor vízköves mert akkor egyáltalán nem fűtene!elképzelhető hogy a fűtéscsap rossz,sajnos nem tudok biztosat mondani,talán majd valaki más.
2014. okt. 2. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!