Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Ötlet, hogy mi baja lehet?

Ötlet, hogy mi baja lehet?

Figyelt kérdés
VW Passat '99 1,9TDi. Most lett benne akkumulátor cserélve, de nehezen indul még mindig be. Beindulás után pedig ok nélkül felpörgeti a fordulatszámot 2-3000-re. A gyújtásra gyanakszom, de már párszor megszívtam a gyanakvásommal. Mi lehet a baja, és mennyibe fájhat megcsináltatni?

2014. szept. 29. 20:59
 1/9 anonim ***** válasza:
dízelbe nincs gyújtás. Gépre kell tenni aztán okosabbak lesztek :)
2014. szept. 29. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Na, akkor már látszik, mekkora szakértő vagyok... :D Nem az enyém a kocsi, hanem nagyszüleimé, őnekik próbálok segíteni a kocsit megcsináltatni. Eddig ez volt a legnyerőbb ötletem, de most kicsit utánanézek a dízel autók tulajdonságainak, nem tudok túl sokat még róluk... (17 évesen jogsi előtt...)
2014. szept. 29. 21:29
 3/9 anonim ***** válasza:
Van egy tippem, mert volt adagolós VW-m, de nem akarnám hogy itt találomra cserélgessetek bármit is, mielőtt gépre nincs téve.
2014. szept. 29. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 Dörmögő ***** válasza:
Hidegen indul nehezen, vagy melegen. Vagy mindkettő?
2014. szept. 30. 08:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim válasza:
Izzítógyertya csere, az biztos, a többit nem tudom.
2014. szept. 30. 09:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 Dörmögő ***** válasza:
Én nem cserélnék egyből izzítógyertyákat. A felpörgést nem tudom hogy mi okozza de a nehezen indulás lehet akár attól is hogy lelevegősödik az üzemanyagrendszer.
2014. szept. 30. 10:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Sok minden lehet,ne cserélj találomra semmit!Gépre kell kötni,ott megmondják,mi a baja,kérnek 4-5 eft-ot,de nem dobsz ki pénzt feleslegesen.
2014. szept. 30. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
Hidegen indul nehezen.
2014. szept. 30. 15:06
 9/9 Dörmögő ***** válasza:
Akkor is sokminden állhat a háttérben. Lehet hogy nem izzít normálisan. Szoktátok többször izzítani? De az is lehet hogy kopott a motor, akkor is nehezen indul hidegen.
2014. szept. 30. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!