Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Autómata váltós autóval (...

Autómata váltós autóval ( Opel omega) dombos területen hogy bírja? Mecsekbe mennénk hétvégén, és fogalmam sincs, hogy autómata váltóval milyen arra vezetni.

Figyelt kérdés
Leginkább olyanok írjanak, akinek már van tapasztalata ezzel kapcsolatban.
2014. szept. 30. 12:36
 1/4 anonim ***** válasza:
Ezeket az autokat atlagos utcai hasznalatra terveztek. Ha nem terepezni akarsz vele (es marpedig miert akarnal), miert ne birna? Semmi extrem nincs az emelkedokben, maximum tobbet fog fogyasztani a gyakori visszavaltasok miatt.
2014. szept. 30. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Mire gondolsz, hogy hogyan bírja?

Automata váltóssal könnyebb vezetni, mert nem kell váltogatni, ami mondjuk egy nagy emelkedőn nagyon nem mindegy, hogy mikor, hányasba kapcsolsz vissza.

Az, hogy mennyire gyorsul az autód meg attól függ, hogy milyen erős.

2014. szept. 30. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 szántóvető ***** válasza:
ugyanúgy tolod neki a gázt mint máshol,vagy talán egy kicsit jobban.semmi extra nincs benne.elakadni nem jó automatával mert nem lehet hintáztatni de gondolom hogy betonúton fogsz közlekedni.
2014. szept. 30. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
nekem 2.4 JTD-s 209 lovas automata váltós autóm van (Alfa 159), úgy ment mint az ítélet, erő van benne, gyorsulásnál beletapaszt az ülésbe és a majd 2 tonnás kasztnit úgy mozgatja mint a szart. Nem egyszer voltam vele Erdélybe, Transalpinán, azért ott vannak emelkedők és elég meredekek, hegyre felfelé fordul az út stb. Mindazonáltal nekem nagyon bejön az automata, nem kell a váltót állandóan rángatni, csak a gázt nyomni
2014. szept. 30. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!