Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Fiat Puntóból való alternátor...

Fiat Puntóból való alternátor (generátor) belemegy a Seicentóba is, ha ugyan akkora motorról van szó?

Figyelt kérdés
Leégett az altelnátor (generátor) a kocsinkban. Fiat Seicento 1.1-es. Bármennyire keresgélünk, csak Puntó alkatrészeket találunk. Abból pedig nem is egyet.
2014. okt. 1. 09:49
 1/6 kata kata ***** válasza:
Össze kell mérni őket,hogy biztosra mehessél.
2014. okt. 1. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Azt gondoltam. Csak azt akartam megtudni, h ha minden felfüggesztési pont stimmel akkor mindegy -e, h az nem Seicentó alternátor hanem Puntóé.
2014. okt. 1. 13:10
 3/6 anonim ***** válasza:
Nekem az 1,1-es Pandába a Punto simán belement, csak egy felfogatási ponttal több volt rajta, de az nem számított. A Seicentoba ráadásul az újabb motor van, tehát nem hinném, hogy gond lenne belőle.
2014. okt. 1. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 kata kata ***** válasza:
Ha stimmel a felfüggesztés és a tárcsa méret és pont síkban,fut a főtengely tárcsával akkor rakd be nyugodtan.Ha egy kissé nagyobb a töltőfeszültsége az nem probléma.
2014. okt. 1. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 Napkiraly ***** válasza:
Az 1.1 blokk azonos, belemegy
2014. okt. 1. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Kösz mindenkinek. Sikerült megoldani, találtunk tegnap alternátort ami Puntóé volt, felfogatási pontok egyeztek. 1.1-es motorba való volt, töltőfeszültsége egy kicsivel több. Egyedül a tárcsa méret nem stimmelt, kicsivel ez nagyobb a régitől.Tengelyek szépen egy síkba estek. Beszereltük, beállítottuk a szíj feszességét. És lás csodát, pöcre gyújt az autó semmi gond nélkül.
2014. okt. 3. 05:12

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!