Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Peugeot 307! "Airbag fault"...

Peugeot 307! "Airbag fault" volt már hasonló problémája bárkinek? és mit csinált vele?

Figyelt kérdés
A következő híbaüzenetet írja ki "Airbag fault" valoszinüleg a légzsákkal lesz valami híba, kontakt híba féle.
2010. jan. 22. 13:16
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
próbáld meg azt, hogy leveszed az akkusarut, visszateszed, ha megint kidobja, akkor vidd el a szervízbe. Pözsók már csak ilyenek :) valószínű a jeladó lesz rossz, vagy kontaktos. Sima autószerelő vagy villamosságis nem hiszem, hogy meg tudná javítani. Nekünk a 206-unk hozta elő a lehető összes hibakódot, a hiba pedig a BCM-mel volt.
2010. jan. 22. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
Légzsák probléma tuti,valószínű az átvezetőd! Akku levétel a légzsák hibát sosem oldja meg.Rá kell dugni egy diag gépre,azután megkeresni a hibát,sztem 90 % átvezető.
2010. jan. 22. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
0%

NA CSAK SENKI NE SZÍDJA A FRANCIÁKAT MERT EGY BAJUK VAM HOGY AZ A BOSCH VAGY INKÁBB F*S NÉMET ELEKTRONIKA VAN BENNE, NA AM NEKÜNK EGY C5 VAN VAGY A COM 2000-ED ROMLOTT EL AZ KB 120 EZER VAGY HA VAN OLDAL LÉGSÁKOD AZ ÜLÉS ALATT ÖSSZE KELL FORASZTANI A CSATLAKOZÓT AMI TESZEM HOZZÁ SZINTÉN NÉMET BELE VAN SÜTVE AZ AUDI VW EMBLÉMA!


TAPASZTALAT A MI CITROEN SZERELŐNK ÁT MENT A BMW-HEZ DOLGOZNI ÉS EZER SZER SZERVÍZ IGÉNYESEBBEK MINT A CITROEN!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

2010. jan. 22. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:

köszönöm a sok választ:) feltevszem most a kérdéseimet.

A csatit kerestem de nem találtam hol is van pontosan? Egyébként most hoztam szervízből ott rádukták számitógépre és hát állitolag nem írt ki híbát :O a csávo azt mondta,hogy még a computer sem írt ki semmit:O na most akkor mi van? oké mondom jól van:)elégedetten távoztam a szervízből:) beszáluk a kocsiba beinditom erre láss csodát Airbag fault:S ...Az nem lehet,hogy ki van kötve valami és azért nem jzett a számitógép? a csávotól megkérdeztem,hogy igy átmehet müszakin??? kb 2 perc alatt 4 féle variácot mondott...

2010. jan. 22. 19:22
 5/12 anonim ***** válasza:

18:09

ne kiabálj! vagy kapcsold ki a caps lock-ot. köszi

2010. jan. 22. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
Nem létezik,hogy nem tárolja a hibát. Főleg az Airbag problémát! A szerelő vakított nem ért hozzá.Mindenképp betárolja a hibát! Akkor is ha csak bevillan a hibajelződ.
2010. jan. 23. 07:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
Figyelj nagybetűs barátom! Én javítok franciát,németet is.Semmi bajom a franciákkal hiszen abból élek,de eszedbe se jusson összehasonlítani egy BMW-vel,akár szerelhetőségileg sem. Mindenkinek van "flexe" tied a C5.Tartsd magadban :)
2010. jan. 23. 09:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:
valószinüleg nem értett hozzá nekemis ez volt az érzésem...de ma megnézetem és valoszinüleg a kormányban lévő légszáknak van valami érintkezési problémája mert ki sem lehet ütni a híbát... nem tudja valaki ennek a megcsináltatása mennyibe kerül? sajnos igy nem megy át a müszakin...
2010. jan. 24. 17:44
 9/12 anonim ***** válasza:

Nekem Citroen Xsarám volt hogy valaki beült mögém és a pirotechikai övfeszítője "szarakodott" gonolom a cipője hozzáért vagy ilyesmi.

nem tudom hány légzsák van az autódba de bárhol lehet kontakt hiba.....

az ülés alatt kellene legyen csatlakozó azt nézd meg húzd szét dugd össze.

nekem megoldotta a problémát egy ideig utána meg azért világított a lámpa mert egy nő elintézte a kocsim elejét és nyílt a légzsák is.

2010. jan. 24. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:
hol van pontosan az a csati? mert kerestem és nem találtam és sokan ajánloták már ezt...
2010. jan. 24. 17:52
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!