Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Miért nem világít eléggé a...

Miért nem világít eléggé a lámpám a pitbike-omon?

Figyelt kérdés

Üdv mindenkinek!

A problémám a következő, vásároltam egy 12v lámpát fejidommal eggyütt a pitbikeomra, felszereltem az idomot, a lámpát pedig a blokkból kijövő 12v-os kábelekre kötöttem. Világít meg minden, de teljes fényerőt csak magas fordulatszámon produkál, a teljes fényerőt pont akkor produkálja amikor már el kell váltanom. Alacsony fordulatszámon vagy alapjáraton pedig szinte alig pislákol. Mit kéne tennem, illetve mit kéne beszereznem hogy orvosolni tudjam a dolgot? A régi simson-omba se volt aksi, de mégis, még alapjáraton is úgy világított ahogyan kellett. Talán nem kötöttem volna össze rendesen?

A válaszokat előre is köszönöm.



2014. okt. 5. 01:33
 1/2 anonim ***** válasza:
egyszerű... ez magas fordulatom termel nagyobb feszültséget, így akkor világít jobban, esetleg több Wattos izzot tegyél bele
2014. okt. 5. 04:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Mert nem ahhoz az égőhöz van méretezve a motor elektromos rendszere.

Hány wattos égő van benne?

Megoldás az lehet hogy beleteszed a legkisebbet amit kapni lehet adott foglalatú és feszültségű égőből.

Persze annak nagy fordulaton se lesz nagy fénye, de legalább kis fordulaton lesz.

2014. okt. 5. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!