Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Mi a velemenyetek a (hengerenk...

Mi a velemenyetek a (hengerenkenti) befecskendezos Ladarol? Menne ugy mint szeria karburatorral?

Figyelt kérdés
A tervem a kovetkezo: Golf 3, 1.4 mpi befecskendezo rendszeret szeretnem atepiteni 1.3 as szijas ladamra. A motor jelenleg: 316\304 es havassy vezermutengely, hengerfejbol 2mm szedve, konnyitett fotengely, konnyitett lendkerek, ehez jonne a befecskendezo rendszer! Atalakitanam a golf gyujtasat is a ladahoz, illetve a golfrol szamitogep, kabelkoteg, vizgomba es kellene egy masik benzinpumpa amit be tudnek epiteni.

#motor #Golf III #Lada 2105 #Lada 1.3 #lada injection #lada befecskendezo #golf befecskendezo rendszer #befecskendezo rendszer
2014. okt. 5. 15:25
 1/4 anonim ***** válasza:

Az 1.4-es mpi rendszer fog tudni tolni elég üzemanyagot a Ladába? Meg ehhez már kell légtömegmérő, lambda szonda...


Ha már ilyenbe vágod a fejszét, akkor szerintem keress egy picit nagyobb és újabb rendszert, pl valami 1.8 vagy 2 literesét. Szerintem a gyári Ecu nem fog tudni mit kezdeni a motoroddal, lehet jobban járnál egy programozható motorvezérlővel.

2014. okt. 5. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
1.6 golf 3 befecskendezo rendszer se lenne eleg? Golfrol szeretnem atepiteni,( szerintem azok eleg egyszeruek es megbizhatoak, nem szeretem a sok vakumos megoldast ( fordrol, opelrol nem szeretnem atepiteni) Esetleg mirol szoktak meg atrakni, ami olcso es konnyu hozzajutni?
2014. okt. 12. 14:41
 3/4 anonim ***** válasza:
Van 1.8 és 2.0 Golf III is...
2014. okt. 12. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
de az 1.8 az kozponti befecskendezos
2014. okt. 12. 19:21

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!