Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Szerintetek megéri bemattult...

Tomcatters kérdése:

Szerintetek megéri bemattult fényszórót políroztatni? Esetleg valakinek tapasztalat?

Figyelt kérdés
Van itt valaki aki már esetleg políroztatott bemattult fényszórót ? És ha igen menyire tartós ?

2014. okt. 5. 17:06
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

Ideig-óráig működik a dolog.

De inkább csere gyárira ha megteheted.

2014. okt. 5. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Mennyi lehet az új gyári? 2006 Accord sedan
2014. okt. 5. 17:35
 3/4 anonim ***** válasza:
65%

Erre már én is gondoltam, de még nem mentem el políroztatni.

Nekem nincs durván bemattulva, hanem cserélni kellett az egyik oldalit, mert nem működött benne az állítómotor. Pontosabban funkcionálisan működött kifogástalanul, de valamiért a műszeregységen mindig kivillant miatta a hibalámpa.

Több szervizben is voltam, de nem tudták javítani a mozgatómechanikát, mindenhol azt mondták, hogy komplett csere.

Így a jobb oldali lámpám már 9 éves, egy-két hajszálkarc azért előfordul a plexijén. A bal oldali meg vadonat új. Ha szembe állok az autóval és figyelek rá, azért észrevehető a különbség.

Nem tudom, hogy meg tudják-e úgy csinálni a régi lámpát hogy egyforma legyen, vagy várjam meg míg "összekopnak" egymáshoz.

Egyébként nekem egy Astrám van és az üres fényszóró búra állítómotorokkal 200.000Ft volt kedvezményesen. De gyorsan hozzáteszem, hogy adaptív kanyarkövető bi-xenon fényszóróról beszélünk, ezért ez a horror ár.

Az alap halogén fix fényszóró gyáriból olyan 30-40eFt körül van, darabonként.

A 2006-os Accord kortárs autó, ráadásul Japán, ami nem lefelé mozdítja az alkatrészáraat. Úgyhogy kb szerintem ahhoz is ennyi lehet.

De pontosabb árat kapsz ha rákeresel valamelyik nagy alkatrész webáruházban. Pl zsu.hu, bardi, unix, stb...

2014. okt. 5. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Értem, ez a baj , h nekem is adaptív Xenon. Közbe keresgélek hatha van szép bontott pl
2014. okt. 5. 17:52

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!