Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Friss jogsis 155 centis...

Friss jogsis 155 centis lánynak milyen autót ajánlotok?

Figyelt kérdés
Egy peugeot 206-ot néztem ki (németből hoznák olcsón) viszont mindenki rávágta, hogy ne francia autót, miért? Mit ajánlanátok helyette, ami jó, kis aranyos és kilátok belőle? Ismerem az ülésállítót, de egy nagyobb autóból nem látok ki akkor se... Annyit tudok az autókról kb amit a kreszbe kérdeztek, segítsetek!:))
2014. okt. 6. 17:36
 1/5 anonim ***** válasza:

Figyi. Én csak egy ici-picit vagyok nálad magasabb (162 cm) mégsem így választottam autót. Ami tetszik, és amit a pénztárcád engedd azt vedd meg! Én pl. soha nem akartam kicsi autót, így vettem egy használt amcsi kocsit (ami ugye semmi tekintetben sem kicsi), és nincs semmi problémám, már jó ideje vele vezetés tekintetében.

A francia kocsikat sokan szidják, én nem tudom miért én nem azért nem vennék, hanem én nem ezekért a kicsi kocsikért vagyok oda.

2014. okt. 6. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
A 206os egész jól néz ki, viszont nagy eséllyel szopóroller. Helyette: Opel Corsa, Ople Tigra-Ford Puma (na ezek igazán csajosak), VW Polo.
2014. okt. 6. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Nem olyan rossz az a 206-os. Van néhány típushibája, de hát az melyiknek nincs. Viszont a kilátás egy kicsit zavaró lehet, mert a lefelé görbülő eleje, belülről egyáltalán nem látható, tehát szinte csak érzésre lehet vele szűkebb helyekre beállni (176 centi vagyok). Szerintem el kellene menned egy nagyobb autókereskedésbe és a szimpatikus autókba beleülni, kipróbálni a kilátást, a pedálokat, kapcsolókat. Így talán könnyebben megtalálod a neked valót.
2014. okt. 6. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Fiat Punto. Vehetsz Peugeotot is, de annak a sebességváltója egy rémálom, én nem is találkoztam még egy autóban sem olyan pocsék érzetű váltókarral. Amúgy nem rossz autó azt sem.
2014. okt. 6. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a válaszokat:) persze, olyat választanék ami tetszik, de fontosabb hogy tényleg ki is lássak:)) köszönöm az ötletet, beugrok egy autókereskedésbe mindenképp
2014. okt. 7. 07:08

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!