Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Tényleg az autó megmondja a...

Tényleg az autó megmondja a személyiségünket? Vagy ez is egy városi legenda, a sok közül?

Figyelt kérdés
Azt mondják,amilyen autód van,olyan ember is vagy valójában. Ezt nem Én találtam ki,csak olvastam valahol,meg egy autószalont vezető üzletember mondta,hogy amilyen autót választunk,olyanok vagyunk. És itt most nem csak arról van szó,hogy pl aki terepjárót venne,az szeret kirándulni,a hegyekben túrázni.Vagy aki sport kocsit venne,az meg sportos is. Mert ebben van némi logika. Most itten nem erről van szó. Hanem arról,hogy autó márka alapján ítéljük meg,az autó tulajdonosát. Azt mondják,aki BMW-t,vagy Opelt,vagy Hondát vesz,az sportos,edzett ember. Aki Renaultot,az kényelem mániás,és néha nyámnyila. Aki Volskwagent,az vagány,és magabiztos. Aki Audit,az kemény,és erőszakos. Aki Mercedest,az elkényeztetett sznob alak. Aki Suzukit,az szerény,szolid,spórolós ember. Ugyanez vonatkozik a sewrolett (Daewoo)-ra is. Aki Ladát,Wartburgot,vagy Trabantot,az igénytelen,csóró proli. Aki Fiatot,az szereti hasát,és kövér,vagy elhízott. Ugyanez vonatkozik,a Citroen autó márkát kedvelőinek. Aki Fordot,az egoista,és vakmerő. De határozott,és néha nagymenő. Ez mind a középkategóriás autó márkákra vonatkozik. És akik a jó öreg,Csehszlovák Skodát választják,azok zöme,háromnegyede,öreg,vagy nyugdíjas. Vagy ha netán mégis fiatal,a Skoda tulajdonos,akkor szakasztottan olyan,mint egy morgó,jajgató öreg ember. A többit nem sorolom,mert ponyva regényt írhatnék. Ami nagyon lényges,amit még írnak,hogy aki Hummert,Lande Rovert,vagy BMW vagy Mercedes terepjárót venne,ez most férfiakra vonatkozik,azok nem jól teljesítenek az ágyban,vagy impotensek. ha nő,akkor feminista. Na,ez egy nagy,nagy marhaság! Aki Peugeot-ot,az szeret bulizni,diszkóba járni. Aki meg Misubishi,meg nissan-t vesz,az nagyon jártas a távolkeleti harcművészetekben. Nem is folytatom,mert ponyva regényt írhatnék. De egy biztos. A Skoda tényleg általában az öregek márkája. Merthogy a szomszédomnak van,egy 22-éves,barna Skoda Favoritja,és öreg is. 67-éves nyugdíjas férfi,és folyton becsönget hozzám,azzal az ürüggyel,amikor haza ér,a Skodával hogy Ő úgy érzi,hogy nálam olyan sz..r szag van. És ezt csinálja már évek óta,és már vagy 10-szer fel jelentett az önkormányzaton,hogy Ő szerinte nálam,sz..ar szag van,és takarítsam ki,a házam. A másik szomszédom is egy idős bácsi,és neki egy zöld,17-éves Skoda Feliciája van,és Ő meg azzal zaklat,hogy a kertemből trágya,meg sza..r,meg egyéb ürülék szagok áradnak. Az Anyósomnak,pedig egy ezüst színű,11-éves Skoda Octaviája van. Ő szerinte meg nekem van,meg a kocsimnak szesz,tömény alkohol,meg ürülék,izzadság,és egyéb kellemetlen szagom...Pedig nem is iszok,alkoholt. Akkor ezek szerint mégis van valami igazság ebben az autós dologban? Az összes Skodás,egy öreg,bolond? Ja és akkor arról a fiatal emberről még nem is beszéltem,akinek egy sötétkék,kopott Skoda Formanja van,és állandóna ürülékkel keni ki,az Én Lada Niva terepjárómat.

#autó #olyan az ember?
2014. okt. 6. 20:19
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
100%
Egy a lényeg, mindenki büdösnek tart.
2014. okt. 6. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
100%

Neharagudj de nem olvastam el.

Én egy 12 éves G Astrával járok és sportos, edzett is vagyok.

De sok cigányt és öreget is láttam már Opellel.

Elég erős az általánosítás a szöveg bizonyos részein.

2014. okt. 6. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:

akkor én:

igénytelen, csóró proli, sportos, edzett , elkényeztetett sznob alak vagyok :D

még jo h nem ML t vettem, mert akkor impotenciat is kapnék ASD


te meg szarszagu igénytelen,csóró proli XD

2014. okt. 6. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
Akkor én fullos vagyok, és erős :) és szeretnek a lányok bennem ülni :)
2014. okt. 6. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
Akkor Én már voltam öreg,elhízott proli,egoista,és vakmerő xD 29/F
2014. okt. 6. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 A kérdező kommentje:
Nekem van,egy 27-éves 1600-as Lada Niva 4X4-es terepjáróm. Meg egy régi Mercedes 4X4-es Terepjárom. Akkor,ha tovább olvasom,és el is hiszem,amit olvastam ami tényleg csak egy szimpla általánosítás. Akkor,Én igénytelen,csóró proli,büdös,és még elkényeztetett is vagyok. :( :( :( :( :( Amint a büdösségemről annyit,hogy naponta kétszer fürdök,és Axe,és Denim dezodort,és tusfürdőt használok. A két Skodás öreg+az Anyósom,akinek is Skodája van. Csak Ők tartanak büdösnek. De a kis csaj,vagyis a kolléganőm,neki Servrolet-je,és peogeotja van,Ő szerinte illatos vagyok. Meg van egy idős néni,akinek egy piros Lada szamara van,Ő is illatosnak tart. A többi autós szerint,meg nincs is semmi szagom. Csak a Skodás Papák,és az Anyósom,aki pont Ő is Skodás csak Ők mondják,hogy milyen büdös vagyok. De a sötétkék Skoda Fomman-os fiatal srác,na Ő tudna beszélni a bűzről,mert Ő szereti a kakiszexet! De nem ám a saját Skodájában,hanem az Én öreg kis Lada Nivámban,amit ha kint hagyok az utcán parkolni,másnap hajnalban takaríthatom le róla az ürüléket,és a kotonokat is. Na,ennyi.
2014. okt. 6. 21:53
 7/18 A kérdező kommentje:
Tényleg. A Magyar Rendőrök általában milyen Járőrkocsival is járnak? :D Mert amikor az egyik öreg rám hívta a Rendőrséget,ha jól emlékszem Skodával jöttek. És azt mondta mind a három Rendőr,hogy bűzlök a szesz,és szar szagtól. De amikor Én hívtam a Rendőrt a Skodás perverz srácra,akkor Opel Asztrával jöttek. És amikor a Rendőr haverom jött,akkor Forddal jöttek. Meg amikor füstölt a szomszéd konyhája.Na,most akkor hogy is van ez? :D
2014. okt. 6. 22:02
 8/18 anonim ***** válasza:
beteg vagy..
2014. okt. 6. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 A kérdező kommentje:
Egyszerűsítem ezt a büdös,és elkényeztetett kérdést. eladom mindkét kocsimat,és veszek egy Skodát! :D Vagy inkább két Opelt. Egy Asztra F,és G-t. És akkor még a Sportosságom sem kérdőjelezhető meg. De a legjobb az lenne,ha egy Opel Asztra G-vennék,vagy F-et,mellé egy III-VW Golfot. A bűz meg kit érdekel? :D :D De legalább nem hogy sportos,de még vagány is leszek ;)
2014. okt. 6. 22:14
 10/18 anonim ***** válasza:

hármagolfal vagány. háhhá.


nem, ez nem igaz. ma a pénz a döntő. nem feltétlen az hogy mit szeretne az ember.

2014. okt. 6. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!