Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Vennél autót ha alkalmi...

Vennél autót ha alkalmi vétel, van félretett pénzed is, viszont nincs épp munkád?

Figyelt kérdés
Most a munkakeresést ne úgy képzeljétek el hogy hónapokig tart, max 1,5-2 hónap alatt találnál munkát, de a kocsi nem biztos hogy megvár.
2014. okt. 7. 19:50
 1/9 anonim ***** válasza:
55%

"max 1,5-2 hónap alatt találnál munkát" - És ha mégsem? Én ilyen körülmények között akkor vennék kocsit, ha mindenképp szükségem van rá, életbevágóan fontos. Amúgy megvárnám, míg új munkahelyemen letelik a 3 hónap próbaidő, és megfeleltem.


Ja, és még valami: nincs olyan kocsi, ami után sírni kell, ha elviszik. Kocsit mindig talál az ember, ha keres.

2014. okt. 7. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:

Milyen próbaidő? Bármikor elküldhetnek, akár 2, akár 4 hónap után is. Engem 10 hónap után küldtek el egyik napról a másikra.

Munkát meg eddig 1 héten belül mindig találtam, ha csak alkalmi munkát is, de találtam...


Autó meg mindig van eladó de nem mindegy hogy 150km-re van és vmi rafinált kereskedő árulja, vagy pedig magán személy aki az ismerősöd és nem kell messzire menned megnézni.

2014. okt. 7. 20:10
 3/9 anonim ***** válasza:
Tökéletesen egyetértek az elsővel.
2014. okt. 7. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Én is egyet értek, de mi lenne ha lefoglalóznád az autót. Megmondod hogy adsz neki nm is tudom 30 ezret, ha nem adja el 2-3 hónapig. és ha addig találsz munkát akkor megveszed, ha meg nem, akkor is csak 30 at vesztettél, amit bármikor vissza szerezhetsz munkával, és nem pedig több 100 ezret amivel lenulláztad magad.
2014. okt. 7. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 Koplárovics Béci ***** válasza:
Én nem azért veszek meg valamit, mert éppen akciós, hanem azért mert szükségem van rá. Neked szükséged van kocsira? Ha nincs, akkor eleve fölösleges azon gondolkodni, hogy megvedd-e.
2014. okt. 7. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
Szükségem van rá mert nincs sajátom és apámét nem használhatom.
2014. okt. 7. 21:32
 7/9 anonim ***** válasza:

A szerelem vak!

Ezért max egy 0km -es Alfa Romeo 75 3.0 V6 klimával és bőrbelsővel, sperrrrrel!

Oké még a w140 sel600 vagy e34-m5 is jöhet hasonló feltételekkel :D

Vagy a pár darab egyik 924gts/gtr :P

2014. okt. 7. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

Milyen autó ? Mennyibe kerül ? Ha nem sok és nem sajnálod rá a félre tett pénzed + tudod is fizetni a szervízt+ tankolni akk hajrá

Én is úgy vettem autót 5 éve , hogy lenulláztam magam anyagilag ,de utàna lett munkám úgyhogy nincs gondom az autó fenntartásával . De am azt ne feledd hogy van az a mondás , hogy ismerős vág át a legjobban nehogy az miatt az autó miatt romoljon meg a barátság :)

2014. okt. 8. 08:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:

Kb 5-600.000ft-os autó.

Az ismerősöm mondta hogy eladja mert nagyobbat szeretne de nem tudom még hogy mikorra szeretne másikat.

Jó autó, szép állapotú, bár részletesen nem tudom hogy kell e vmit cserélni rajta. Csak úgy venném meg ha a mostani hibáit(ha van!) rögtön meg tudom javítani és nem kell külön költségbe vernem magam meg hónapokig spórolni hogy normális kocsi legyen.

Biztosításra, átírásra van külön félretett pénzem, ezen kívül a súlyadót kell befizetni majd. Műszaki van még rajta bőven.

2014. okt. 8. 20:12

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!